Перейти до основного вмісту

27 жовтня 2023р., здобувачі освіти першого року навчання освітніх програм «Технології легкої промисловості» та «Фешн-індустрія» разом із куратором та завідувачем кафедри технологій легкої промисловості Назарчук Людмилою Володимирівною відвідали одразу три заклади: музей сучасного українського мистецтва Корсаків, музей науки і техніки та підприємство «СІТІЛАБ». Долучилися до обговорення потреб захисників, пізнали роль та важливість ноосфери та рефлексій у сучасному розумінні космогонії і провели час у двох музеях.

На підприємстві «СІТІЛАБ» ознайомилися з виробництвом турнікетів та медичних аптечок, рюкзаків та жилетів. Екскурсію виробництвом провели технолог Юлія Григор’єва (здобувач вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості заочної форми навчання ЛНТУ) та дизайнер Лілія Вакула.

Легка промисловість

Функціонування будь-якого сектора інноваційної економіки, в тому числі легкої промисловості, сьогодні не можливе без інституційного забезпечення висококваліфікованими інженерними кадрами. Тому поступово усі країни почали використовувати нову концепцію підготовки здобувачів освіти. Це концепція STEAM-освіти, яка поєднує в собі природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics). Не тільки на заняттях, але й у неформальному середовищі відбувається формування компетентностей майбутніх фахівців.

Після завершення екскурсії виробництвом, здобувачі освіти долучилися до Форуму МСУМК ART FORUM КОСМОГОНІЯ. МИСТЕЦТВО. НООСФЕРА. ЕКОЛОГІЯ, який відбувся у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, де прослухали доповідь Наталії Владиславівни Скляренко (ЛНТУ) на тему: «Живі візуальні комунікації: синтез екології та дизайну у контексті сталого розвитку».

Легка промисловість

Побували на постійно діючій виставці сучасного українського мистецтва. Побачили процесс створення художником Петром Антипом найбільшої картини у світі «Космогонія», площею 2000 квадратних метрів.

Легка промисловість


А також відвідали Музей Науки та Техніки, де завдяки інтерактивним експонатам пограли в інтелектуальні ігри, посиділи за рариретним авто та послухали звуки старого піаніно…

Легка промисловість

Кафедра ТЛП