27 жовтня 2023р., здобувачі освіти першого року навчання освітніх програм «Технології легкої промисловості» та «Фешн-індустрія» разом із куратором та завідувачем кафедри технологій легкої промисловості Назарчук Людмилою Володимирівною відвідали одразу три заклади: музей сучасного українського мистецтва Корсаків, музей науки і техніки та підприємство «СІТІЛАБ». Долучилися до обговорення потреб захисників, пізнали роль та важливість ноосфери та рефлексій у сучасному розумінні космогонії і провели час у двох музеях.
На підприємстві «СІТІЛАБ» ознайомилися з виробництвом турнікетів та медичних аптечок, рюкзаків та жилетів. Екскурсію виробництвом провели технолог Юлія Григор’єва (здобувач вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості заочної форми навчання ЛНТУ) та дизайнер Лілія Вакула.
![Легка промисловість](/sites/default/files/inline-images/IMG_7264.jpeg)
Функціонування будь-якого сектора інноваційної економіки, в тому числі легкої промисловості, сьогодні не можливе без інституційного забезпечення висококваліфікованими інженерними кадрами. Тому поступово усі країни почали використовувати нову концепцію підготовки здобувачів освіти. Це концепція STEAM-освіти, яка поєднує в собі природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics). Не тільки на заняттях, але й у неформальному середовищі відбувається формування компетентностей майбутніх фахівців.
Після завершення екскурсії виробництвом, здобувачі освіти долучилися до Форуму МСУМК ART FORUM КОСМОГОНІЯ. МИСТЕЦТВО. НООСФЕРА. ЕКОЛОГІЯ, який відбувся у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, де прослухали доповідь Наталії Владиславівни Скляренко (ЛНТУ) на тему: «Живі візуальні комунікації: синтез екології та дизайну у контексті сталого розвитку».
![Легка промисловість](/sites/default/files/inline-images/IMG_7265.jpeg)
Побували на постійно діючій виставці сучасного українського мистецтва. Побачили процесс створення художником Петром Антипом найбільшої картини у світі «Космогонія», площею 2000 квадратних метрів.
![Легка промисловість](/sites/default/files/inline-images/IMG_7266.jpeg)
А також відвідали Музей Науки та Техніки, де завдяки інтерактивним експонатам пограли в інтелектуальні ігри, посиділи за рариретним авто та послухали звуки старого піаніно…
![Легка промисловість](/sites/default/files/inline-images/IMG_7267.jpeg)
Кафедра ТЛП