Перейти до основного вмісту

Про цілі, потреби, формати та інші важливі питання, пов'язані з підготовкою Каравану, говорили під час зустрічі активу Мережі EENCE, що відбулася в гібридному форматі 18-19 лютого за участі 30 представників і представниць 8 країн. У складі української делегації була доцент кафедри МЕВ ЛНТУ Оксана Урбан, що є членкинею ревізійної комісії Мережі EENCE.

Учасники та учасниці зустрічі обговорили основні потреби, виклики та ризики для громадянської освіти у своїх країнах, а також можливості для проведення Каравану в тій чи іншій країні.

МЕВМЕВ

Заходи Каравана пройдуть на початку осені цього року в Азербайджані, Вірменії, Грузії, Молдові, Україні, а також, можливо, ще у кількох країнах.

Також обговорили графік Каравану, способи відбору національних координаторів, формування команд експертів-караванників, які проводитимуть заходи в окремих країнах.

Метою Каравану є впровадження цінностей громадянської освіти через демонстрацію кращих практик та налагодження співпраці з провайдерами громадянської освіти у країнах регіону Східного Партнерства.

МЕВМЕВ

Попередньо передбачається, що кілька команд експертів EENCE у другій половині року проїдуть різними містами Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови та України, де разом із місцевими активістами проведуть майстер-класи, тренінги, дискусії та інші заходи для місцевих мешканців.

Кафедра МЕВ