У Луцькому національному технічному університеті відбулася конференція трудового колективу. Науковці та працівники ЗВО, на чолі із ректором Іриною Вахович, зібралися в одній залі, аби обговорити три основні питання порядку денного.  Серед них: про хід реалізації Стратегії розвитку Луцького національного технічного університету на 2021-2026 роки; про організацію освітнього процесу у 2023-2024 н.р.; про затвердження Правил внутрішнього розпорядку ЛНТУ.

фотофото

Розпочалося засідання із виступу ректора Ірини Вахович. Вона прозвітувала про хід реалізації Стратегії розвитку університету перед вченою радою ЗВО.

фотофото

«Ми переживаємо відверто нелегкий час і, дякуючи нашим захисникам, ми маємо можливість далі працювати, докладати максимум зусиль для того, щоби мати сучасний, прогресивний університет. Тому Стратегія розвитку в нас реалізується успішно, незалежно від зовнішніх обставин і загроз», - наголосила ректор, розпочинаючи доповідь.

фотофото

Ірина Вахович зазначила, що Стратегічною метою є створення потужного, висококонкурентного, вільного та комфортного освітньо-наукового простору, інноваційного «полюсу росту» Волині, що реалізує формулу «освіта-наука-бізнес-влада».

Ректор акцентувала увагу на основних цілях Стратегії і детально результативність діяльності колективу, на шляху досягнення цілей.

фотофото

Мова йшла, зокрема, про: нарощення наукового потенціалу університету; ефективний менеджмент університету та кожної його ланки; комплексну інфраструктурну модернізацію корпусів, лабораторій; створення середовища для розвиту інноваційного підприємництва; створення комфортного та сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі; формування авторитетного іміджу університету та розвиток партнерства на регіональному, національному та міжнародних рівнях; системну модернізацію профорієнтаційної роботи.

фото

У своїй промові ректор розповіла про реконструкцію гуртожитку на вул.Софії Ковалевської, ремонт навчальних корпусів та реконструкцію корпусу «Меридіан», проектну та міжнародну діяльність, посилення наукового потенціалу, збільшення кількості студентів та вдосконалення освітнього процесу, роботу приймальної комісії та, зокрема, студентської приймальної тощо.

Цьогоріч до Стратегії додалася ще одна ціль – ціль на перемогу. «Ми той осередок, який робить багато для того, щоб наблизити перемогу, допомагати тим, хто цього потребує», - наголосила ректор, розповідаючи про волонтерський напрям діяльності колективу ЛНТУ, надання всебічної підтримки ЗСУ та цивільним громадянам нашої держави.

фотофото

Підсумувала виступ Ірина Вахович, акцентувавши увагу на завданнях, які необхідно виконати цьогоріч. Вона подякувала колективу за злагоджену і результативну діяльність і наголосила: «Успіх університету – це спільна робота. Я надихаю вас на щасливий та результативний 2023-2024 навчальний рік».

Своєю чергою, про організацію освітнього процесу у 2023-2024 н.р. доповіла перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук. Вона наголосила, що навчання для студентів стартує 5 вересня і відбуватиметься в режимі оффлайн.

фотофото

Окремо проректор зупинилася на попередніх підсумках вступної кампанії і акцентувала увагу на динаміці поданих заяв у 2010-2023 роках в розрізі форм навчання. Вона зазначила, що приріст поданих заяв становить +1257 заяв (9,43%). Більше того, за станом на 01 листопада 2022 року контингент здобувачів в ЛНТУ становив 7709 осіб, цьогоріч цей показник збільшився до 9588 осіб і це лише із числа бакалаврів.

фотофотофотофото

Надія Ковальчук представила показники у розрізі факультетів, розповіла про норми робочого часу та обсяги навантаження і побажала колективу плідного та успішного навчального року.

Завершилося засідання доповіддю в.о. начальника юридичного відділу Вікторією Осейчук із питання щодо затвердження Правил внутрішнього розпорядку ЛНТУ. Крім того, в питанні «Різне» колектив обговорив актуальні питання та отримав роз’яснення від адміністрації.