Члени вченої ради ЛНТУ розглянули низку стратегічних та важливих питань щодо подальшої діяльності ЗВО. Зокрема, ректор Ірина Вахович доповіла про структурні та кадрові зміни в університеті.

Перш за все, Ірина Вахович подякувала деканам, викладачам та гарантам освітніх програм за віддану працю і прагнення підняти ЗВО на новий рівень діяльності, хоча й робота університету нині значно ускладнена війною в країні.

Щодо змін в інфраструктурі, ректор додає, що сьогодні надзвичайно важливо розвивати усі напрями діяльності ЛНТУ, зокрема й в галузі інновацій:

«Наша амбіційна ціль - зробити прорив в інноваційному напрямку. Ми обговорюємо чимало програм для створення технологічних продуктів і відповідних осередків. Цьогоріч ми виграли проект зі створення інноваційного парку «Меридіан», де мали об’єднати усі лабораторії, які надають відповідні послуги підприємствам, в одному просторі. Ми повинні разом із підприємствами  виготовляти актуальну продукцію, яка сьогодні необхідна країні».

вчена радавчена рада

Оскільки війна внесла свої корективи у фінансування та розбудову інноваційного парку, члени вченої ради підтримали пропозицію уже розпочати його створення, а згодом, після реконструкції корпусу «Меридіан», перенести структуру туди.

Крім того, колегіальний орган підтримав структурні зміни на факультеті аграрних технологій та екології, роз’єднавши кафедру екології та агрономії на дві окремі. Це зумовлено прагненням підсилити два окремі напрямки та здійснити особливий акцент на розвитку галузі агрономії, яка надзвичайно важлива сьогодні для країни.

Водночас, вчена рада підтримала зміни у структурі проректорів. Відтепер в ЛНТУ відновлена назва першого проректора, на заміщення цієї посади затвердили проректора Надію Ковальчук.

вчена радавчена рада

Кадрові зміни відбулися й на факультеті бізнесу та права. Нещодавно обов’язки декана були покладені на завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Любов Ковальську. Сьогодні ж члени вченої ради затвердили науковицю на посаді декана ФБП.

Насамкінець, представники вченої ради затвердили положення про відділ господарсько-технічного обслуговування.