9 грудня У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, відбувся Молодіжний форум Волині під назво «Комунікація молоді. Виклики та можливості». Обговорювали можливості для молоді у Волинській області.
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0221.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0223.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0222.jpeg)
Учасниками форуму стали більш як 140 активних людей з нашої області. Були представники й представниці з Ковельської, Рожищенської, Луцької, Смідинської, Ківерцівської, Торчинської, Любешівської, Горохівської, Камінь-Каширської, Шацької, Городищенської, Нововолинської, Боратинської, Володимир-Волинської, Павлівської та Іваничівської, Підгайцівської громад. На форум приїхали учасники навіть з Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Київської, Львівської, Вінницької областей.
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0226.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0224.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0225.jpeg)
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0220.jpeg)
З вітальним словом до учасників звернувся директор департаменту культури,молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Олександр Хвіщук!
В панельній дискусії обговорили виклики й можливості для молоді нашої області за участі експертів від влади, громадського сектору і бізнесу.
![Студенти](/sites/default/files/inline-images/IMG_0227.jpeg)