9 грудня У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, відбувся Молодіжний форум Волині під назво «Комунікація молоді. Виклики та можливості». Обговорювали можливості для молоді у Волинській області.

СтудентиСтудентиСтуденти

Учасниками форуму стали більш як 140 активних людей з нашої області. Були представники й представниці з Ковельської, Рожищенської, Луцької, Смідинської, Ківерцівської, Торчинської, Любешівської, Горохівської, Камінь-Каширської, Шацької, Городищенської, Нововолинської, Боратинської, Володимир-Волинської, Павлівської та Іваничівської, Підгайцівської громад. На форум приїхали учасники навіть з Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Київської, Львівської, Вінницької областей.

СтудентиСтудентиСтудентиСтуденти

З вітальним словом до учасників звернувся директор департаменту культури,молоді та спорту  Волинської обласної державної адміністрації Олександр Хвіщук!

В панельній дискусії обговорили виклики й можливості для молоді нашої області за участі експертів від влади, громадського сектору і бізнесу.

Студенти