8 липня, відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі, IV ранг) та операторів БПЛА, включаючи гонки дронів. Це був значущий захід, який об'єднав юних талантів з усієї країни, щоб продемонструвати свої навички та креативність у авіамодельному спорті.

змагання

Луцький національний технічний університет на цих змаганнях представляв студент кафедри автоматизації Ющак Данило. Серед команд-учасників з 10 областей України Данило зміг продемонструвати найкращі результати та здобути перше місце.

змагання

Ця перемога не лише свідчить про високий рівень підготовки студентів ЛНТУ, але й підкреслює важливість підтримки та розвитку молодих талантів у сфері технічних наук. Вітаємо Данила з його видатним досягненням та бажаємо йому подальших успіхів у майбутніх звершеннях!

змагання

Такі змагання є чудовою платформою для обміну досвідом, розвитку навичок та зміцнення дружніх стосунків між юними авіамоделістами з різних куточків України. ЛНТУ пишається своїми студентами та завжди підтримує їх у досягненні нових вершин.