15.05.2024 р. на базі кафедри електроніки та телекомунікацій відбувся конкурс Student quiz «Simple electronics» приурочений до Днів науки в ЛНТУ.

Метою заходу є поглиблення знань здобувачів про електроніку та отримання досвіду вирішення поставлених завдань в групах. Участь брали здобувачі освітніх програм «Електроніка» та «Автомобільна електроніка».

Були сформовані 3 команди, а саме: «DUET YR», «Porushnyky», «Prypajani».

ЕлектронікаЕлектроніка

Студенти виконували завдання Student quiz «Simple electronics» в два етапи. На першому (практичному) етапі здобувачі працювали над складанням електронних схем різних пристроїв. Зокрема, розглядали наступні пристрої: індикатор освітленості на фототранзисторі, пристрій для автоматичного вимикача світла, генератор звуку різної тональності.

На другому (теоретичному) етапі здобувачі показували свої знання з основ електроніки.

ЕлектронікаЕлектроніка

Студенти активно виконували всі поставленні завдання, використовуючи сучасні технології, які опанували під час вивчення нормативних дисциплін професійної підготовки.

За результатами виконання завдань конкурсна комісія оцінювала кожен етап завдання. Найвищий рівень з результатом 68 балів показала команда «DUET YR», друге і третє місце відповідно команда «Porushnyky» – 65 балів і команда «Prypajani» – 58 балів. Переможці отримали грамоти, сувеніри і заохочувальні призи.

Вітаємо наших студентів і пишаємося їхніми досягненнями та активною участю у науковому житті університету!

ЕлектронікаЕлектронікаЕлектронікаЕлектроніка

Кафедра електроніки та телекомунікацій