15.05.2024 р. на базі кафедри електроніки та телекомунікацій відбувся конкурс Student quiz «Simple electronics» приурочений до Днів науки в ЛНТУ.
Метою заходу є поглиблення знань здобувачів про електроніку та отримання досвіду вирішення поставлених завдань в групах. Участь брали здобувачі освітніх програм «Електроніка» та «Автомобільна електроніка».
Були сформовані 3 команди, а саме: «DUET YR», «Porushnyky», «Prypajani».
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7089_0.jpeg)
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7091_0.jpeg)
Студенти виконували завдання Student quiz «Simple electronics» в два етапи. На першому (практичному) етапі здобувачі працювали над складанням електронних схем різних пристроїв. Зокрема, розглядали наступні пристрої: індикатор освітленості на фототранзисторі, пристрій для автоматичного вимикача світла, генератор звуку різної тональності.
На другому (теоретичному) етапі здобувачі показували свої знання з основ електроніки.
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7089_1.jpeg)
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7092_0.jpeg)
Студенти активно виконували всі поставленні завдання, використовуючи сучасні технології, які опанували під час вивчення нормативних дисциплін професійної підготовки.
За результатами виконання завдань конкурсна комісія оцінювала кожен етап завдання. Найвищий рівень з результатом 68 балів показала команда «DUET YR», друге і третє місце відповідно команда «Porushnyky» – 65 балів і команда «Prypajani» – 58 балів. Переможці отримали грамоти, сувеніри і заохочувальні призи.
Вітаємо наших студентів і пишаємося їхніми досягненнями та активною участю у науковому житті університету!
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7093_1.jpeg)
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7094_0.jpeg)
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7095_0.jpeg)
![Електроніка](/sites/default/files/inline-images/IMG_7096_1.jpeg)
Кафедра електроніки та телекомунікацій