Про роботу безпілотних літальних апаратів, особливості їхньої будови, можливості застосування при моніторингу надзвичайних ситуацій сьогодні, 10 жовтня, розповідали і показували фахівці сектору безпілотних систем та робототехніки ОКЦ ГУ ДСНС України у Волинській області Самойленко Владислав та Грушковський Вадим.

ДСНСдснсДСНСДСНСДСНС

На зустрічі з представниками ДСНС були присутні студенти ОП «Цивільна безпека», «Комп‘ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Інформаційні системи та технології охорони», «Системи керування безпілотними апаратами», «Транспортні технології на автомобільному транспорті».

Предствники ДСНС наводили приклади вчасного реагування та швидкої ліквідації лісових пожеж, торфяних пожеж, вимірювання радіоактивного фону на місцевості з використанням безпілотників.

ДСНСДСНСДСНСДСНСДСНСДСНСДСНС

Вони представили різні види дронів, водночас, сонячна безвітряна погода сприяла можливості запуску та роботи літальних апаратів. Зацікавлені слухачі задавали багато запитань, на які запрошені спікери дали вичерпні відповіді.

До слова, Луцьке районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області закликає підписуватися на сторінки служби у соцмережах та дізнаватися більше про діяльність рятувальників: https://m.facebook.com/LuTsk.District.Department.DSNS.UKRAINE.VolyN

ДСНСДСНСДСНСДСНСДСНС

Кафедра цивільної безпеки