Студентам ЛНТУ розповіли як захищати інтелектуальну власність

Для студентів Луцького національного технічного університету провели відкриту лекцію щодо інтелектуальної власності під загальним проектом “IP connecting students”.  Так, серія заходів, організована структурним підрозділом IP офісу (ДО “Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій”) - Департаментом “Академія інтелектуальної власності” - для успішної комунікації зі студентською спільнотою закладів вищої освіти. Учасниками заходу стали студенти бакалаврського та магістерського рівнів ОП туризм, готельно-ресторанна справа та право.

ФОТОФОТО

ФОТО

Запрошена спікер – Ольга Кронда, професіонал з інтелектуальної власності Департаменту “Академія інтелектуальної власності» УКРНОІВІ , кандидатка юридичних наук, доцентка. Темою її вступу стала  “Інтелектуальна власність: сучасний стан, виклики та перспективи”.

ФОТО

Ольга Кронда розповіла про загальні поняття інтелектуальної власності, та що до неї належить,  окреслила студентам значення Угоди про асоціацію для ІВ,  ознайомила зі змінами в законодавстві щодо ІВ, а також у відкритому діалозі із аудиторією визначила основні виклики у сфері інтелектуальної власності та її потенціал для майбутнього розвитку.

ФОТО

Метою такого формату заходів є поглиблення знань з інтелектуальної власності та надання відповідей на ті питання, що є актуальними для студентів закладів вищої освіти. На завершення заходу Ольга Кронда підсумувала: «В будь-якій сфері людської життєдіяльності є місце для прояву креативності. І саме завдяки силі творчості, наслідкам змін, що вона привносить, кожен з проєктів  набуває переваг завдяки нестандартності та відмінності від інших у даній сфері».