Нещодавно, відповідними наказами Міністерства освіти і науки України, студентам Луцького національного технічного університету були призначені академічні стипендії. П’ять кращих здобувачів освіти ЛНТУ отримали стипендії Президента України, Верховної Ради України та іменну стипендію імені М.С.Грушевського.

фото

Юлія Яблонська - володарка стипендії Верховної Ради України  (спеціальність - “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, 3 курс):
"Для мене здобута стипендія - знак того, що студентська праця та досягнення важливі не тільки для самих студентів або ж їх викладачів. Це можуть оцінити та готові винагороджувати ззовні. Таке розуміння дуже мотивує та надихає рухатись далі.”

фото

Анастасія Ковальчук - володарка стипендії Президента України  (спеціальність - “Аграрна інженерія”, 4 курс):
“Головне - намітити шлях, старанно дотримуватись його та попри все не збиватись. Окрім того, наукові дослідження - потужне доповнення бази кожного студента і від процесу отримуєш не менше задоволення, ніж від винагороди.”

фото

Вікторія Павлів - володарка стипендії Президента України  (спеціальність - “Цивільна безпека”, 4 курс):
“Важливо розуміти, що винагороду за свої досягнення отримує не той, хто на неї очікує, а той, хто до неї готовий. Тому віра у власні сили повинна супроводжувати вас на кожному кроці. Будьте впевнені у тому, що ви варті найкращого!”

фото

Дмитро Омельчук - володар стипендії імені М.С.Грушевського  (спеціальність - “Комп’ютерна інженерія”, 3 курс):
“Я переконаний, що основне на шляху до стипендії - справити гідне враження на викладачів та людей, з якими цей шлях будеш проходити. Адже, як не крути, над цим результатом працює команда і атмосфера в ній - важлива деталь процесу.”

фото

Також стипендією Верховної Ради України нагороджено Катерину Антощук - студентку спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, 4 курс.

Пишаємось нашими старанними і натхненними студентами та обіцяємо що кроку підтримувати вас та мотивувати на нові звершення!