Успіх студентів Луцького національного технічного університету є яскравим прикладом того, як наполеглива праця, мотивація, науковий інтерес та активна участь у житті університету може привести до значних результатів.

Наші студенти, займають лідируючі позиції в своїх галузях та гідно представляють університет на національному рівні.  Сьогодні ми поспілкувалися із студентами ЛНТУ, котрі отримали стипендії Президента України, Верховної Ради України та іменну стипендію імені М.С.Грушевського. Ці відзнаки є не лише визнанням їхніх зусиль, але й свідченням того, що ЛНТУ створює всі умови для розвитку талановитої молоді.

стипендіатистипендіати

Марія Ткачук, магістр, 2 курс, ФЦОСТ, спеціальність "Соціальне забезпечення"

Марія отримала стипендію Президента України за активну наукову діяльність в сфері соціальної роботи, численні публікації, здобула перемогу в Всеукраїнському конкурсі, а також пройшла кілька курсів підвищення кваліфікації.  Вона відзначає, що важливо використовувати кожну можливість, яку надає університет.

"Участь у конкурсах, конференціях, семінарах та програмах міжнародної мобільності відкриває нові горизонти та приносить безцінний досвід. Закликаю студентів не втрачати жодної нагоди, адже кожен крок вперед наближає до професійного успіху та особистісного зростання", — зазначає Марія.

стипендіати

Максим Середюк, бакалавр, 4 курс, ФТМІ, спеціальність "Галузеве машинобудування"

Максим отримав стипендію Верховної Ради України за активну участь у науковій діяльності та студентському житті. Його публікації отримали визнання не лише в межах університету, але й на національному рівні. Максим активно брав участь у наукових конференціях та організовував наукові заходи, за що й був удостоєний стипендії. Він успішно опублікував 5 наукових робіт на міжнародних конференціях та отримав дипломи першого ступеня у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Зокрема, активно бере участь у студентському самоврядуванні, займаючи керівні посади, і займає активну громадську позицію.

"Бути стипендіатом для мене означає, що моя праця була помічена, а мої роботи отримали належну оцінку на рівні не тільки Луцька, але й усієї України. Вірте в свої сили, працюйте наполегливо, і успіх обов’язково прийде!", — підкреслює Максим.

стипендіатистипендіати

Катерина Рильник, бакалавр, 4 курс, ФММТ, спеціальність "Технології легкої промисловості"

Катерина була відзначена стипендією Верховної Ради України за перемогу у міжнародному конкурсі молодих дизайнерів, де здобула перше місце в номінації "Текстиль". Вона також активно займається науковою діяльністю та бере участь у міжнародних конкурсах і конференціях, де отримала кілька нагород.

"П’ять років активної участі в конкурсі зрештою принесли заслужену перемогу. Для мене ця стипендія – це підтвердження того, що моя праця була недаремною, і що я йду правильним шляхом у розвитку своєї творчості", — ділиться своїми враженнями Катерина.

стипендіатистипендіати

Марина Шульга, магістр, 2 курс, ФБП, спеціальність "Підприємництво та торгівля"

Марина отримала стипендію Президента України за активну та наукову діяльність у сфері логістики, має 8 наукових публікацій і здобула кілька нагород за успіхи в навчанні та науковій роботі. Вона отримала дипломи першого ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт і конференціях, демонструючи високий рівень професійних компетенцій. Вона також була відзначена за свою активну позицію у студентському середовищі.

"Ініціативність підкріплена наполегливістю. Прагнення розвивати свій науковий потенціал у поєднанні з можливостями для студентства, які беззупино напрацьовуються Луцьким національним технічним університетом, і значною підтримкою викладачів, що мотивує та заохочує – гарантовано призведе до успішних результатів!", — наголошує Марина.

стипендіати

Максим Пацалай, бакалавр, 4 курс, ФАБД, спеціальність "Архітектура та містобудування"

Максим був удостоєний стипендії Михайла Грушевського за активну наукову діяльність у сфері архітектури, має 5 наукових публікацій, брав участь у наукових конференціях, хакатонах і проєктах з відновлення України. Активно залучений до студентського життя та організації заходів. Був відзначений за високі навчальні досягнення та вагомий внесок у наукову сферу.

"Для мене ця стипендія є визнанням моєї плідної праці та підтвердженням того, що моя наукова діяльність має значення. Уся моя робота спрямована на розвиток наукової сфери в Україні, і ця стипендія свідчить про підтримку держави в цьому напрямку", — розповідає Максим.

стипендіатистипендіати

Досягнення наших студентів є не лише гордістю Луцького національного технічного університету, але й натхненням для всіх, хто прагне досягти висот у своїй  науковій діяльності. Отримані стипендії свідчать про важливість постійного розвитку, участі в наукових дослідженнях і активної ролі в університетському житті. Ми впевнені, що їхні успіхи стануть стимулом для майбутніх поколінь студентів до нових звершень і великих досягнень!

стипендіатистипендіатистипендіати