Студентів запрошуємо на тренінг для молоді
«Толерантність у спілкуванні»

В рамках реалізації проекту «Teen-Studio – майстерня толерантного спілкування» за підтримки Українського Жіночого Фонду та Трастового Фонду ООН щодо викорінення насильства щодо жінок в Луцькому НТУ буде проведено тренінг «Толерантність у спілкуванні».

Цілі тренінгу:

·  визначення власних унікальних рис, створення власного образу «Я»;

·  формування уміння толерантного спілкування у колективі однолітків;

·  формування поваги до відмінностей;

·  формування уміння знаходити спільні точки у спілкуванні;

·  формування уміння спілкуватися та працювати у партнерстві по принципу «WIN-WIN»;

·  усвідомлення стилів поведінки у конфлікті;

·  практика вирішення конфліктів.

Програма унікальна тим, що такі непрості поняття як «конфлікт», «повага», «партнерство у спілкуванні» розглядаються у легкій ігровій формі, у творчому спілкуванні із однолітками. Ставши учасниками тренінгу, беручи участь в ігрових завданнях та виконуючи вправи, учасники будуть досліджувати різні аспекти спілкування, що стосуються системи «Я та відмінні інші».

В рамках тренінгу буде використовуватися методика арт-терапії – виховання через творчість, що м’яко поведе учасників назустріч із собою та зробить дослідження теми захопливим та кольоровим процесом.

Принципи навчання:

·  спрямованість на практику та активна участь учасників тренінгу в обговоренні;

·  гнучкість (із врахуванням індивідуальних особливостей учасників);

В результаті тренінгу учасники:

·  зможуть сформувати образ свого «Я», розставити свої пріоритети, визначити значимі сфери свого життя;

·  навчаться слухати себе та інших;

·  отримають практику роботи у команді;

·  навчаться створювати толерантні стосунки із однолітками та дорослими;

·  стануть більше впевненими та щирами у вияві якостей власного характеру;

·  отримають можливість виявити свою поведінку по-іншому у середовищі довіри та безпеки.

Форми тренінгових вправ: перегляд тематичного відео, рольові ігри, дискусії, обговорення, творчі завдання.

Максимальна кількість учасників у групі – 20 осіб.

Учасники отримають сертифікат, що підтверджує участь в тренінгу.

Ведуча заходу: Ольга Созонік – арт-терапевт, тренер, арт-коуч, голова ВОГО «Корпорація щастя». Досвід роботи у міжнародних компаніях – 9 років, досвід участі у міжнародних виставках-продажах, досвід тренінгової діяльності у Європі.

Тренінг відбудеться: 1 жовтня 2015 року в корпусі Луцького НТУ, що на вул. С. Ковалевської, 29 ( ауд. 206 о 14.50).

Участь у заході безкоштовна і можлива лише за умови попереднього запису. Інформацію про себе (Прізвище та ім’я, група, контактний телефон) потрібно надіслати за електронною адресою genevi25@gmail.com (до 30 вересня 2015 р.).

Координатор заходу: Герасимяк Неля Вікторівна, доцент кафедри менеджменту та маркетингу.