На початку поточного семестру кафедра екології вже ділилася досвідом та практикою організації внутрішньої академічної мобільності для здобувачів ОП «Екологія». Згідно з затвердженою програмою, студентка нашого університету групи ЕОС-41 Вероніка Михайлюк обрала для вивчення вибіркову дисципліну «Екологічна безпека», яку вивчають студенти-екологи у Хмельницькому національному університеті. Натомість, Олександр Шестопал, студент кафедри екології та біологічної освіти ХНУ (група ЕКОЛ-20) – приєднався до вивчення курсу «Методи дистанційного зондування Землі в екології» у ЛНТУ (детальніше про програму обміну – http://surl.li/gqrgu).
Як ми і обіцяли – зустрічі студентів в реалі, навчання та знайомство з новими друзями були попереду.
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/887F0B78-26E8-4EFD-848C-B47494635A61.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/29AFBBE4-08D3-412C-978C-D5627534D644.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/814A7BDD-4013-49E6-A3A1-58CBFCFDEFB9.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/DB240F6A-8477-4179-B834-76F8FC761157.jpeg)
Після інтенсивного курсу онлайн-занять, як тільки наші партнери з Хмельницька відновили очне навчання, Вероніка Михайлюк побувала у Хмельницькому національному університеті та долучилася до занять офлайн. Разом з екологами четвертого курсу вона працювала на парах доцента кафедри екології та біологічної освіти, к. п. н. Андрія Дячука, опановуючи компетентності в галузі екологічної безпеки, а також знайомилася з університетом, його унікальним ботанічним садом, до догляду за яким, інтенсивно долучаються майбутні екологи та біологи, отримувала новий досвід комунікації, навчання та soft skills.
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/BEF152F3-29BF-4519-B436-095BAF8B7E5C.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/318A0B32-F105-4226-98BC-E508B0F5DCCD.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/5994D794-B61C-41CC-8866-1FC5325F8D57.jpeg)
Ми також надіємося, що наша студентка знайшла нових друзів та буде прикладом для тих, хто зацікавиться програмами академічного обміну і приїде на навчання в ЛНТУ.
На фото – Вероніка Михайлюк, Олександр Шестопал, інші студенти – екологи ХНУ та доцент Андрій Дячук під час занять і в локаціях Хмельницького національного університету.
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/474BC0C9-B005-4837-8944-E3360D51E56F.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/E1878D9E-9BD8-4BD4-86E2-30CF30A1225B.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/27606D1C-802C-4C7C-9AE6-0E3DC63C61E4.jpeg)
![Екологія](/sites/default/files/inline-images/97706E44-EC70-4D24-822C-606C2DC0FA46.jpeg)
Про перебування нашої студентки – детальніше також на сайті ХНУ:
Чекаємо здобувачів університетів-партнерів у Луцьку!
Кафедра екології