Студенти кафедри архітектури і дизайну ЛНТУ уже не вперше працюють над розробкою логотипів та айдентики для замовників. Серед таких, брендову візуалізацію уже мають КП «Волиньприродресурс», КЗ «Луцька міська стоматполіклініка», Турійська територіальна громада. Сьогодні ж на факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулася презентація логотипу у виконанні студентки, створеного для кафедри харчових технологій та хімії (факультет митної справи, матеріалів та технологій).

ПрезентаціяПрезентаціяПрезентація

Розпочав презентацію декан ФАБД Олександр Андрійчук: «Студенти-дизайнери ЛНТУ навчаються за різними напрямами: комусь подобається дизайн середовища, ремонти, ландшафти… Ми бачимо гарні демонстрації того, що може бути реалізоване. Цього року ми вперше набрали на навчання здобувачів на один із великих напрямів - «Графічний дизайн» і саме про цей напрям сьогодні й будемо спілкуватися і представляти розробки студентів».

ПрезентаціяПрезентаціяПрезентаціяПрезентація

Своєю чергою, професор кафедри архітектури і дизайну Наталія Скляренко додала, що до розробки логотипу для кафедри харчових технологій і хімії були залучені студенти 3-го курсу, під керівництвом асистента кафедри Ольги Романюк і така взаємодія колективів в ЛНТУ є надзвичайно важливою: «Така робота полягає у декількох напрямках: взаємодія і комунікація між кафедрами університету; можливість показати і презентувати досягнення студентів і те, наскільки вони відповідають компетентностям в освітніх програмах; популяризація можливостей університету на рівні регіону та навіть України».

Власний проект презентувала студентка Софія Кукса. Вона детально розповіла про елементи, які розмістила на логотипі, їхній зміст та тематичну приналежність до кафедри харчових технологій та хімії. Разом з тим, науковий керівник Ольга Романюк відзначила важливість роботи студентів-дизайнерів над реальними проектами, адже таким чином вони розвивають вміння працювати із замовниками, їхніми потребами та баченнями.

ПрезентаціяПрезентаціяПрезентаціяПрезентація

Оглянувши презентацію, колектив кафедри харчових технологій та хімії, на чолі із деканом ФММТ Валентиною Ткачук, подякували за створену візуалізацію, креативний підхід, врахування побажань і створення елементу, який віднині популяризуватиме кафедру у зовнішньому середовищі.

презентаціяПрезентація