Сьогодні розкриваємо перед вами приклад успішного кейсу для студентів, які активно долучаються до конкурсів, працюють у студентських бюро і займаються громадською діяльністю.

Домбік Софія - студентка Луцького національного технічного університету зі спеціальності «Архітектура та містобудування». Для навчального року 2023/2024 вона отримала академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні наказом МОН від 17.08.2023 р. №1005.

Молоді вчені

Ця стипендія - це визнання її відмінних досягнень і важлива нагорода, оскільки на всю Україну виділяється лише 5 стипендій з даної спеціальності.

Софія демонструє активну громадську позицію та високу активність у студентському житті. Вона бере участь у роботі архітектурно-проектного студентського конструкторського технічного бюро та працює над важливими візуалізаціями для територій Луцького національного технічного університету.

Крім того, вона взяла участь у відкритому архітектурному бліц-конкурсі, що стосувався концепції облаштування сектору військових поховань на міському кладовищі в селі Гаразджа. Її активність у конкурсах і змаганнях свідчить про її вміння втілювати творчі ідеї в реальні проекти.

Всі ці дії створюють успішну підставу для участі студента в різних стипендіальних програмах. Головні критерії оцінки включають активність у студентських бюро та самоврядуванні, участь у конкурсах та змаганнях, академічні досягнення та громадську діяльність студента.

Важливо зазначити, що на всіх етапах конкурсу, представники Ради молодих вчених Луцького національного технічного університету допомагали Софії в процесі заповнення документів та проходження всіх необхідних етапів для отримання стипендії.

Весь цей приклад ілюструє, як студент може активно долучитися до різних аспектів університетського життя, здобувати навички, здійснювати професійні досягнення та впливати на розвиток громадської спільноти.

Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених ЛНТУ