Представники студентського профкому ЛНТУ здійснили візит до колег із Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Нещодавно студенти зі Львова приїздили на знайомство із здобувачами ЛНТУ. Тут представники обох студпрофкомів поділилися власним досвідом організації роботи та проведення дозвілля. Подібні студентські обміни уже стали традиційними для нашого університету.

ПрофкомПрофкомПрофкомПрофкомПрофком

Результатом студентської комунікації став візит-відповідь наших здобувачів, які відвідали ЛНУ ім. Івана Франка, ознайомилися зі структурою закладу, студентським активом та діяльністю тамтешньої профспілкової організації.

На підтвердження тісної взаємодії, студенти підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає взаємодію у галузі наукових досліджень, стажування студентів та взаємного обміну досвідом.

ПрофкомПрофкомПрофкомПрофкомПрофком

«Ми дуже раді розширити наші можливості та співпрацю з таким престижним навчальним закладом, який має великий потенціал у розвитку науки та технологій. Надіємося, що ця співпраця буде корисною для обох наших закладів і призведе до нових досягнень»,-зауважує голова студентського профкому ЛНТУ Олег Дяк.

ПрофкомПрофкомПрофкомПрофкомПрофкомПрофком