30.04.2024 були проведені практичні роботи та екскурсія для груп АТ-31, ТТ-31 та АТс-11, на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПРАТ «Волинь-Авто». Захід відбувся в рамках проекту AccEnt "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти".
![Атт](/sites/default/files/inline-images/IMG_6335_0.jpeg)
Практичні роботи проводились на лінії інструментального контролю. Перелік виконаних робіт:
1. Перевірка та визначення технічного стану гальмівної системи автомобілів;
2. Діагностування систем живлення двигунів шляхом визначення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах;
3. Перевірка та визначення технічного стану рульового керування та підвіски автомобілів;
4. Перевірка та регулювання світла фар у автомобілів.
![Атт](/sites/default/files/inline-images/IMG_6332_0.jpeg)
![Атт](/sites/default/files/inline-images/IMG_6333_0.jpeg)
![Атт](/sites/default/files/inline-images/IMG_6334_0.jpeg)
Також була проведена екскурсія підприємством. Здобувачі освіти ознайомились з історією, структурою, специфікою робіт та складом виробничих приміщень автосервісу.
ПРАТ «Волинь-Авто» є сучасним автосервісом, одним з найкращих у Волинській області. Основні напрями діяльності: сервісне та гарантійне обслуговування, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва, реалізація престижних та загальнодоступних марок автомобілів, запасних частин до них, сертифікація транспортних засобів та автотоварознавча експертиза. Підприємство оснащене в повній відповідності до міжнародних стандартів, є все необхідне обладнання для технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів.
Олег Захарчук, доцент кафедри АТТ