Студенти факультету обліку та фінансів взяли участь
у АРТ-МАРАФОНІ на підтримку бійців АТО

22 березня 2015 року в приміщенні ТРЦ «ПортСitу» (з 12.00 до 18.00 год.) Волинською обласною спілкою ветеранів Афганістану було проведено АРТ-МАРАФОН на підтримку бійців АТО.

Благодійна акція супроводжувалася концертною програмою, в які взяли участь співаки, вокальні гурти, камерний та чоловічий вокальний квартети, акапельний джазовий октет, поети. Також усі охочі мали можливість прийняти участь у майстер-класах: «Писанки», «Солоне тісто», «Ляльки-мотанки», «Малярство на склі», «Розпис фігурок з гіпсу», «Розписне печиво», «Дитяче тату» та спостерігати за проведенням конкурсу дитячого малюнку на бруківці «Діти за мир», «Побажання українському воїну».

Впродовж АРТ-МАРАФОНУ 10 студентів факультету обліку та фінансів зі скриньками здійснювали збір коштів на потреби бійців АТО, які захищають територію держави від окупантів, та для довгострокової реабілітації воїнів, що постраждали внаслідок бойових дій на сході країни. Небайдужим волинянам взамін вони дарували жовто-блакитні кульки.

Наталія Корецька,
заступник декана