Студенти спеціальностей комп'ютерних наук та інженерії програмного забезпечення відвідали «Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес» у Луцьку.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1252.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1258.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1261.jpeg)
Фахівці центру ознайомили айтішників з можливістю відкриття власного IT-стартапу та його розвитку, виходом на нові ринки та можливістю отримати фінансування, враховуючи макроекономічну ситуацію.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1253.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1256.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1255.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1251.jpeg)
Мінцифри будує країну підприємців і центр «Дія.Бізнес» у Луцьку позитивно впливає на розвиток місцевої економіки та сприяє створенню нових робочих місць, що має велике значення для покращення життя громад.
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1250.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1254.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1262.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1259.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1260.jpeg)
![ФКІТ](/sites/default/files/inline-images/IMG_1263.jpeg)
Валерій Ліщина, завідувач кафедри комп'ютерних наук