На факультеті архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ було вирішено відновити українську традицію, зробивши її більш сучасною і цікавою для студентської молоді організувавши Андріївські вечорниці та запросити наших студентів-іноземців, які з радістю відгукнулися на запрошення.

Завзяті парубки та  кмітливі дівчата у вишиванках, калита, віщування, смачні вареники, таємничі ворожіння при свічках - все створювало атмосферу справжніх вечорниць на Андрія.  Свято було наповнене позитивними емоціями та щирими посмішками.

студенти іноземці

Лівієць Хафід Анс Мохамед Алі, який навчається на першому курсі магістратури на ОП 192 Будівництво та цивільна інженерія, щиро ділився враженнями та висловив подяку за чудову організацію свята, дружню атмосферу, смачні частування, гарно проведений час та знайомство з традиціями української культури, які дають можливість краще пізнати країну.

На свято завітали і студенти-іноземці підготовчих мовних курсів ЛНТУ з Нігерії та Анголи, які теж  брали активну участь у традиційних розвагах.

Українським студентам  також ця забава припала до душі, а всі, хто мав нагоду поспілкуватися зі студентами з-за кордону, були задоволені новими знайомствами і вважають, що такі зустрічі є необхідними та покращують комунікацію між студентами.

Приємно, що  зрозумілими та близькими сучасній молоді, та не лише українській, є традиції наших предків. Саме завдяки таким дійствам, вдається розкрити для студентів-іноземців особливості української культури, її історії,  менталітету та навчити пишатися своїм навчанням в Україні!

Декан ФАБД

к.т.н., професор Андрійчук О.

Заступник декана з партнерства ФАБД

к.т.н., доцент Задорожнікова І.

Відділ іміджу та промоцій ЛНТУ