Здобувачі освіти кафедри права продовжують вдосконалювати теоретичні знання та здобувати практичні навички. Нині вони ознайомлювалися із особливостями роботи електронного суду.

Студенти разом із викладачами кафедри, за організації начальника територіального управління Державної судової адміністрації України у Волинській області Наталії Коцирій, детально оглянули тематичну презентацію.

правоправоправоправо

Так, майбутнім правникам розповіли про те, яким чином працює електронний суд, як зареєструватися в електронному кабінеті для подальшого користування судом, як працює відеоконференцзв’язок.

Студенти також дізнавалися, кому потрібно обов’язкова реєстрація в електронному суді, а хто її не потребує,  як користуватися особистим кабінетом та, які відмінності існують у реєстрації фізичних та юридичних осіб.

правоправоправоправоправоправоправо

Водночас, молодь вивчала законодавство, на якому ґрунтується робота електронного суду, дізнавалися як давати позови та де знайти повістку для появи у суді, а також занотовували корисні посилання від спікерів заходу.

правоправоправоправоправоправоправоправо