7 березня до здобувачів спеціальності 081 Право завітали із презентацією своєї діяльності представники організації ELSA. У зустрічі взяли участь студенти першого, другого та третього курсів та завідувач кафедри права ЛНТУ Вікторія Аніщук.

Право ПравоПраво

ELSA - це міжнародна, незалежна, неурядова та неприбуткова громадська організація студентів права. У Луцьку діє ELSA Lutsk - локальний осередок ELSA Ukraine, ассоціація студентів-правників зі всього Луцька.

Керівник осередку - Олександр Сорока та Роман Рубльов - генеральний секретар ELSA Lutsk розповіли про роботу організації, структуру, цілі. Були презентовані архівні заходи, які проводилися ELSA, та заплановані на найближчий час.

ПравоПравоПраво

Здобувачі спеціальності право ЛНТУ були запрошені приєднатися до активних членів організації ELSA Lutsk.

Кафедра права