7 березня до здобувачів спеціальності 081 Право завітали із презентацією своєї діяльності представники організації ELSA. У зустрічі взяли участь студенти першого, другого та третього курсів та завідувач кафедри права ЛНТУ Вікторія Аніщук.
![Право](/sites/default/files/inline-images/IMG_3267.jpeg)
![Право](/sites/default/files/inline-images/IMG_3268_0.jpeg)
![Право](/sites/default/files/inline-images/IMG_3269_0.jpeg)
ELSA - це міжнародна, незалежна, неурядова та неприбуткова громадська організація студентів права. У Луцьку діє ELSA Lutsk - локальний осередок ELSA Ukraine, ассоціація студентів-правників зі всього Луцька.
Керівник осередку - Олександр Сорока та Роман Рубльов - генеральний секретар ELSA Lutsk розповіли про роботу організації, структуру, цілі. Були презентовані архівні заходи, які проводилися ELSA, та заплановані на найближчий час.
![Право](/sites/default/files/inline-images/IMG_3270_0.jpeg)
![Право](/sites/default/files/inline-images/IMG_3271_0.jpeg)
![Право](/sites/default/files/inline-images/IMG_3266.jpeg)
Здобувачі спеціальності право ЛНТУ були запрошені приєднатися до активних членів організації ELSA Lutsk.
Кафедра права