Студентам ЛНТУ розповіли про діяльність Луцького міського центру зайнятості та прогресивну імпортно-експортну компанію West Auto Hub.

Студенти різних спеціальностей ЛНТУ, в рамках навчальної дисципліни «Організація та розвиток власного бізнесу», на чолі з доцентом кафедри економіки Гордійчук Антоніною  Іванівною мають чудову можливість проводити свої практичні пари з користю та дуже пізнавально.

Економіка

WEST AUTO HUB – це унікальна платформа у сфері імпорту та експорту транспорту.

Перш за все, звертає увагу європейський підхід до організації роботи підприємства, адже всюди комфортно, чисто, виникає бажання залишатися тут надовго. Крім того, працівники комплексу дуже привітні, сформований молодий колектив, де усі один одному допомагають. Особливе враження дана атмосфера справила на студентів.

Економіка

Адміністратор WEST AUTO HUB Юлія Риковська розповіла про структуру даного підприємства та основну його місію. Сьогодні WEST AUTO HUB є єдиним підприємством в Україні, яке виконує повний комплекс послуг – починаючи від завезення, розмитнення, сервісного обслуговування, оформлення усіх необхідних документів та продажу різноманітних транспортних засобів на замовлення покупця. На території комплексу є ряд приміщень для огляду автомобілів та поетапного проходження всіх необхідних процедур, зокрема, функціонує «Сертифікаційна лабораторія», «Сервісний центр» та «Митний контроль», що є досить комфортно для клієнтів, адже сприяє ефективному використанню власного часу та дозволяє купувати автомобілі, які пройшли всі етапи перевірки, тобто практично повністю виключити можливі ризики.

Економіка

Приклад організації бізнесу компанії WEST AUTO HUB свідчить, що навіть здавалося б у неконкурентній сфері економіки, де держава регулює всі процеси, можна знайти власну ринкову нішу та розвинути успішний бізнес. Особливо важливо, що такий бізнес ефективно використовує вигідне прикордонне становище Волинської області, створює нові робочі місця для місцевого населення, а також сплачує усі податки до бюджетів.

А ще, підприємство бере участь у різних благодійних проєктах та соціальних заходах. Допомагають ЗСУ та людям, які постраждали від агресії росії.

Луцький міський центр зайнятості справив на студентів також неабияке позитивне враження.

Економіка

Привітала студентів та ознайомила з основними відділами служби Юля Харічкова - начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості.

Корисною  для студентів була інформація про надання грантових коштів для започаткування власної справи.

Економіка

А ще, ми всі пройшли цікавий тест професійної спрямованості Д.Голланда.

Як це було…дивіться в нашому фото- та відеозвіті.

Кафедра економіки, доцент Гордійчук А.І.