Для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на базі кафе-бар «П’ятниця» (Бар П’ятниця) було проведене заняття з дисципліни «Ресторанна справа». Цей заклад індустрії гостинності функціонує у Луцьку та ставить сучасність та інноваційність пріоритетами в роботі.

туризмтуризм

«П’ятниця» – це комфортне та стильне місце, де відвідувачі можуть розслабитись та відчути саме ту «п’ятничну» атмосферу. Для закладу характерною є італійська та японська традиційні кухні. Основу її формують піца та суші, що прийдуться до смаку поціновувачам та гурманам. Особливої уваги у закладі присвячено винним картам, а бармени обов’язково здивують вас своєю вправністю та майстерністю в приготуванні коктейлів та напоїв.

туризмтуризмтуризм

Особливо вразили студентів цікавий та стильний дизайн, приємний запах, дрібниці інтер’єру, які по-особливому підкреслювали концепцію закладу та сформували позитивне ставлення відвідувачів до нього. В рамках заняття адміністратор кафе розповіла здобувачам про історію створення «П’ятниці», цільову аудиторію, цінові пропозиції, а також особливості роботи в умовах воєнного стану. Дякуємо адміністрації закладу індустрії гостинності за теплу зустріч.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи