Перейти до основного вмісту

2-3 червня у місті Одеса відбувся Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств «Кубок Чорного моря».

Серед учасників змагань були діючі чемпіони Європи та світу. Важливо, що почесними гостями свята стали військовослужбовці ЗСУ та 11 бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України, для них участь у спортивних та культурних заходах — це один з етапів відновлення та декомпресії.

ММА

Волинську область представляли троє спортсменів студентів Луцького національного технічного університету, які здобули всі перемоги та стали чемпіонами своїх категорій.

Місюк Андрій ст. гр ФК-31 переміг Пєнкіна Валентина (м. Дніпро) рішенням суддів 1 місце.

Солтан Велієв ст. гр. ФКм-11 переміг Кисельова Дмитра (м. Кривий Ріг) технічним нокаутом у першому раунді 1 місце.

Пасич Іван ст.гр. ФК-31 переміг Литвинова Сергія (м. Кривий Ріг) больовим прийомом у другому раунді 1місце.

ММА

Щиро вітаємо наших спортсменів з відмінним результатом та бажаємо наступних перемог!