Сьогодні зі студентами ЛНТУ зустрілася команда Турійської територіальної громади, на чолі із головою ТГ Олексієм Безсмертним. Основною темою зустрічі стала розробка логотипу, і в подальшому брендбуку для територіальної громади, яку на конкурсній основі здійснять наші студенти.

Представила гостей ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Звертаючись до студентів вона відзначила, що подібний конкурс для молоді проводиться не вперше, адже нещодавно креативні здобувачі працювали над створенням логотипу і брендової продукції для КП «Волиньприродресурс», за що отримали гідну винагороду. Сьогодні молодь має можливість проявити свій творчий потенціал, створюючи лого для територіальної громади, і також бути гідно оціненими та продовжувати співпрацю із громадою, далі працюючи над створенням брендбуку.

конкурсконкурсконкурс

Своєю чергою, Олексій Безсмертний розповів студентам про історію заснування Турійська, його природні надбання, розвиток аграрного сектору та основні факти, чим відомий цей край. Усе для того, аби молодь краще розумілася на пріоритетних напрямах територіальної громади, що можуть лягти в основу логотипу та бренду Турійщини.

Разом із представниками ТГ, студенти обговорили можливі варіанти кольорової гами, побажання або ж побоювання щодо стилю логотипу, можливість його подальшого використання тощо. Олексій Безсмертний висловив повну довіру майстерності студентів, окресливши власні бачення і врахувавши думку молоді, натомість здобувачі, одразу почали фантазувати над різновидами логотипу, його смисловим наповненням та сучасною візуалізацією.

конкурсконкурсконкурсконкурс

Насамкінець, ініціатори конкурсу та його учасники домовилися про терміни виконання робіт та досягли згоди, що зустрінуться наприкінці червня, аби розглянути та обговорити напрацьовані молоддю варіанти. Автори кращих проектів отримають винагороду та зможуть взяти участь у наступному етапі – розробці брендової продукції та брендбуку.

конкурсконкурсконкурсконкурсконкурс