Впродовж 18-19 серпня 2023 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувався молодіжний форум ПроНацію.

Його учасниками також стали представники Студентської ради ЛНТУ.

СтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрада

Молодь мала можливість взяти участь у панельних дискусіях, бути слухачами актуальних лекцій та спічів від представників влади та менторів, виконувати практичні завдання у групах.

Впродовж першого дня учасники обговорювали теми: «Взаємодія молоді з органами державної влади. Шляхи комунікації»; «Вплив на політичну думку студентства» та практикувалися на тему: «Вплив медіа на політичну думку студентства».

СтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрада

Впродовж другого дня форуму для учасників провели екскурсію територією НУБІП України. Згодом молодь доєдналася  до роботи форуму, де обговорили тему «Національна свідомість та проблеми молодіжної політики в Україні»; взяли участь у панельній дискусії та обговоренні Національної свідомості молоді, проблем молодіжної політики в Україні.

СтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрада