16.05.2023 р відбулася екскурсія на КП «Луцьке підприємство електротранспорту» для викладачів кафедри автомобілів і транспортних технологій та студентів спеціальності 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті).

Екскурсію підприємством провів головний інженер Бабич Володимир Дмитрович.

АТТ

Студенти отримали загальне уявлення про важливість електротранспорту у сучасному світі. Вони дізналися про переваги використання електричних транспортних засобів, таких як зменшення шкідливих викидів, енергоефективність та збереження ресурсів.

АТТАТТ

Ознайомилися з різними типами електричних транспортних засобів, такими як електробуси та тролейбуси. Вони дізналися про принципи роботи електродвигунів, системи зарядки та управління електротранспортом.

Отримали уявлення про процес управління та обслуговування електротранспорту. Вони побачили роботу механіків та технічних спеціалістів, які відповідають за ремонт, обслуговування та підтримку ефективності електротранспортних засобів.

АТТАТТАТТ

Екскурсія нагадала студентам про значимість зменшення викидів шкідливих речовин у повітря та збереження навколишнього середовища. Вони побачили, як електротранспорт сприяє зменшенню забруднення та поліпшенню якості повітря.

Екскурсія також надала студентам інформацію про професійні можливості, які надає Луцьке підприємство електротранспорту. Вони були ознайомлені з різними професіями, пов'язаними з електричним транспортом, такими як електромеханік, електроінсталятор, механік з обслуговування та інші. Студенти отримали уявлення про вимоги до цих професій, їхні обов'язки та можливості розвитку кар'єри.

Було наголошено на важливості місцевого електротранспорту для розвитку міста та зручності громади. Студенти отримали уявлення про роль електротранспорту у покращенні мобільності, зменшенні транспортних заторів та поліпшенні якості життя мешканців.

АТТАТТ

Екскурсія в Луцьке підприємство електротранспорту викликала зацікавлення студентів у сфері сталого розвитку та екологічних ініціатив. Вони зрозуміли, що застосування електротранспорту – це не тільки прогресивна технологія, але й важливий крок у збереженні навколишнього середовища.

Олександр Дубицький, доцент кафедри АТТ

Павло Мазилюк, доцент кафедри АТТ