У рамках підписаної двосторонньої Угоди між Луцьким національним технічним університетом та ТОВ «Тірас-12» (м. Вінниця), здобувачам вищої освіти спеціальності «Інформаційні системи та технології» було запропоновано відвідати одну із провідних технологічних компаній України, яка з 1991 року розробляє та виготовляє професійні системи безпеки.

Після перемовин гаранта ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» Тарасом Терлецьким з керівництвом ТОВ «Тірас-12» було погоджено програму візиту.

Співпраця

24 квітня 2023 року здобувачі освіти, у супроводі представників групи забезпечення освітньої програми «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки», ознайомились із усіма етапами виробництва компонентів, які застосовують під час побудови систем безпеки.

Після екскурсії виробництвом, програма візиту передбачала тематичні виступи керівників відповідних кластерів.

Представлення спікерів аудиторії здійснив Дмитро Кривоніс (головний менеджер з розвитку бізнесу), який більше 20 років працює у сфері безпеки.

З історією підприємства та номенклатурою виробів ТОВ «Тірас-12» ознайомив Олег Сидорук.

Співпраця

Керівник відділу охоронних систем Олексій Дячук розповів про етапи створення продукції від ідеї до готового виробу.

Керівник відділу протипожежних систем Іван Косаковський у своєму виступі акцентував увагу на засобах, які дозволяють захищати життя від пожеж.

Технічною підтримкою обладнання TIRAS керує керівник відділу Павло Яковишен.

Левову частину зустрічі відвели директору з ІТ Ларисі Петрунько, яка є керівником усіх софт-проектів підприємства. Пані Лариса ознайомила із алгоритмами розроблення професійного програмного забезпеченням для дротових та бездротових охоронних систем, адресних та неадресних протипожежних систем та організацією охоронного пульта моніторингу «MISTO». Взаємодія спікера з аудиторією дозволила виявити певні вподобання та спрямованість здобувачів до відповідного рівня інформаційних систем.

Усі топ-менеджери ТОВ «Тірас-12», які брали участь у заході, надали вичерпні відповіді на поставлені питання, а також мотивували студентів до якісного навчання.

Співпраця

Після завершення зустрічі здобувачі вищої освіти отримали подарунки у вигляді брендової продукції.

Співпраця

Група забезпечення ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» висловлює подяку начальнику сектору з розвитку бізнесу Надії Клешко за організацію даної зустрічі.

Окрім ТОВ «Тірас-12» учасники поїздки насолодитись красою східного Поділля.

Група забезпечення ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки»