У цей складний для країни час надважливо турбуватися один про одного та допомагати. Саме за цим принципом студенти спеціальності технології легкої промисловості та фешн-індустрії ЛНТУ ініціювали виготовлення тривожних валіз для школярів Луцького ліцею №14 ім. Василя Сухомлинського. Вироби призначенні для використання школярами під час перебування в укриттях.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

Так, викладачі кафедри легкої промисловості провели майстер-клас із виготовлення спецвалізок студентам першого та другого курсу, на який завітала декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук. Вона зазначила, що сучасні реалії ставлять нас у складні умови та змушують розставляти нові пріоритети.

«Звичайно, дуже хотілось би, аби наші студенти творили щось прекрасне і добре. За інших умов ми б могли виготовляти іграшки, гарні речі, прикраси… Але, на жаль, ми живемо у такий час, що потреби у суспільства зовсім інші», - підсумувала декан.

Загалом студенти власноруч створили 20 тривожних валізок, які передадуть школярам.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ