Обов’язковою умовою якісної підготовки майбутнього фахівця технічного спрямування є відповідні теоретичні знання та практичні навики із створення технічної документації, які отримують студенти у ЛНТУ під час вивчення відповідних освітнього компоненту «Основи технічної документації та комп’ютерної графіки».

Беручи до уваги побажання студентів, які полягали у включенні до навчального процесу ділових ігор, батлів, конкурсів тощо, було організоване та проведене змагання з студентської майстерності із створення технічного документу засобами комп’ютерної графіки.

У першому турі змагання взяли участь всі бажаючі студенти першого курсу, які навчаються за наступними освітніми програмами: «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки», «Мікро- та наносистемна техніка», «Електроніка», «Автомобільна електроніка» і «Телекомунікації та радіотехніка».

Другий тур відбувся 9 травня в аудиторії П118 за участю п’яти учасників, кожного з яких групи висували самостійно.

КонкурсКонкурс

В якості суддівського корпусу виступили самі студенти, завданням яких було слідкувати за дотриманням раніше оголошених правил учасниками змагання.

Завдання другого туру було складнішим за попереднє, але у всіх однакової складності. До уваги брали правильність виконання технічного документу учасником та швидкість.

У другому турі місця розподілені наступним чином:

1 місце – Семенюк Станіслав (гр. ТК-11);

2 місце – Мартинюк Павло (гр. МНТ-11);

3 місце – Бас Роман (гр. ІСТО-11);

4 місце – Чехмір Іван (гр. АЕ-11);

5 місце – Попіка Юрій (гр. ЕЛ-11).

КонкурсКонкурсКонкурсКонкурсКонкурсКонкурс

Усі учасники другого туру змагання отримали заохочувальні призи.

Доцент кафедри АКІТ Тарас Терлецький