Для маркетолога є важливим оптимальне поєднання теоретичних знань та практичного досвіду.
Саме тому 03.11.2022 року, ми, студенти Луцького національно технічного університету, майбутні маркетологи, відвідали маштабну сучасну компанію Modern Expo, яка робить величезний крок на зустріч студентам, дозволяючи їм провести певний час в своїх стінах.
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/DB958CA4-B443-429F-B604-32E6F0D843A8.jpeg)
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/7FDB769C-772B-4A66-9654-383C9CAF65B5.jpeg)
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/AF00980C-6264-4DA8-B422-B0E8808D5710.jpeg)
Завдяки інформативній презентації , ми змогли побачити злагодженість роботи спеціалістів, новітні підходи у виробництві, а також оцінили якість та професійність виробів компанії.
Ми дякуємо за неоціненний досвід та продуктивно проведений час!
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/14EB3067-E7C5-490E-9FC6-166518C8AB56.jpeg)
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/138A9669-CCB4-4ABD-A556-1D582B55677A.jpeg)
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/D7930B58-BC2F-413A-8D29-5E559F2EFDAC.jpeg)
![Маркетинг](/sites/default/files/inline-images/E81AB50B-28B8-4D9D-8C41-7093E6E9215B.jpeg)
Анастасія Курліщук, МК(ЦМ)-11