19.04.2024 року здобувачі вищої освіти ОП «Міжнародні економічні відносини першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти долучитися до онлайн-зустрічі з Олександром Мережко, Головою Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Віцепрезидентом Парламентської асамблеї Ради Європи (з січня 2020 р. по січень 2022 р.).
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/2024-04-19%20134123.png)
Олександр Мережко поділився своїм досвідом політичної діяльності та інформацією про актуалізацію міжпарламентського співробітництва під час війни в Україні та роботи у Парламентській асамблеї Ради Європи.
Дякуємо організаторам за інформативний, корисний та гармонійно організований захід!
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/2024-04-19%20122007.png)
![МЕВ](/sites/default/files/inline-images/2024-04-19%20120307.png)
Кафедра МЕВ