студенти освоюють навики ремонту луцьких доріг

Студенти спеціальності «Автомобільні дороги та аеродроми» є частими гостями у своїх майбутніх роботодавців. Саме поєднання теоретичних знань, набутих в університеті з практичними навичками на будівельному майданчику допомагає їм засвоїти матеріал та ознайомитися з майбутньою професією.

Чергова така зустріч студентів групи АДА-42 напряму підготовки «Будівництво» відбулася 25 березня 2015 року.

Приємно, що екскурс проводив наш випускник, а нині майстер дільниці №1 ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» Олександр Голець.

На фото: Фрезерування покриття дорожнього одягу для влаштування
нового дорожнього одягу на перехресті вулиць Гнідавської та Потебні.

На фото: Влаштування вирівнювального шару
з асфальтобетонної суміші на вулиці Гнідавській.

На фото: Влаштування покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону
(ЩМА) асфальтоукладчиком
DYNAPAK.

На фото: Поетапне ущільнення нового покриття зі ЩМА.

Студенти з великим захопленням знайомилися з технологічним процесом укладання дорожнього одягу та новітньою технікою і були вдячні своїм викладачам за можливість відчути себе хоч на мить справжніми фахівцями автомобільної галузі.

Сергій Дробишинець,

Людмила Талах,