Студенти – правники ЛНТУ мали нагоду поспілкуватися з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Віталієм Андрійовичем Єловим.
Зустріч відбулася в рамках вивчення дисциплін Міжнародне право і право Європейського Союзу, Міжнародне право і практика ЄСПЛ, Європейське право захисту прав людини, які викладає доцент кафедри права Наталія Щербюк.
Здобувачі освіти ознайомилися з історією створення інституту омбудсмена в Україні, з практикою діяльності регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.
Разом із гостем, студенти обговорили міжнародно-правові та національно-правові аспекти запобігання та протидії дискримінації. Також розглянули практику національних судів та ЄСПЛ щодо різних форм дискримінації.
Дякуємо за зустріч, вона була цікава і пізнавальна для кожного.
Доцент Наталія Щербюк
Відділ іміджу та промоції