Студенти – правники ЛНТУ мали нагоду поспілкуватися з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Віталієм Андрійовичем Єловим.

Зустріч відбулася в рамках вивчення дисциплін Міжнародне право і право Європейського Союзу, Міжнародне право і практика ЄСПЛ,  Європейське право захисту прав людини, які викладає доцент кафедри права Наталія Щербюк.

правоправоправоправоправо

Здобувачі освіти ознайомилися з історією створення інституту омбудсмена в Україні, з практикою діяльності регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.

Разом із гостем, студенти обговорили міжнародно-правові та національно-правові аспекти запобігання та протидії дискримінації. Також розглянули практику національних судів та ЄСПЛ щодо різних форм дискримінації.

Дякуємо за зустріч, вона була  цікава і пізнавальна для кожного.

правоправоправоправоправоправо

Доцент Наталія Щербюк