ІТ-ШколаOxiT у рамках співпраці з ЛНТУ організувала вебінар: «Перші кроки в ІТ. Що потрібно вміти та знати на старті?»

ІПЗІПЗ

Завідувачка кафедри інженерії програмного забезпечення Наталія Ліщина зазначила важливість постійної та практичної співпраці з роботодавцями в процесі підготовки фахівців програмістів. Вона також наголосила на важливості розуміння уже на перших курсах навчання – куди рухатись в ІT, що вчити самостійно, як обрати першу професію.

Керівниця школи програмування OxiТ від компанії Internet Devels Оксана Демчук поділилася зі студентами, які софтскіли потрібні в ІТ, які є професії та поділилася корисними безкоштовними ресурсами для самонавчання. Також студенти могли послухати історію успіху від розробника Internet Devels.

Наталія Ліщина, кафедра ІПЗ