26 березня здобувачам освіти за ОП «Психологія» провели заняття з елементами тренінгу за участю практичного психолога Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської області Юлії Терещук.
Сучасне життя важко уявити без стресових ситуацій. Щодня ми чуємо негативні новини, хвилюємося за рідних, близьких, стабільність на навчанні й у роботі та нервуємо, коли трапляються різні непередбачувані події. Тому вироблення такої важливої якості як стресостійкість є вкрай необхідним. Як зазначав відомий дослідник стресу Ганс Сельє: «Ми не повинні уникати стресу. Але ми можемо використовувати його та насолоджуватись ним. Якщо краще пізнаємо його механізм, то виробимо відповідну філософію життя».
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4447.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4448.jpeg)
Декан факультету Герасимчук Галина Андріївна відзначила, що зараз, як ніколи, потрібно проживати позитивні емоції та кожному знайти особливий шлях, який допомагатиме йому долати стрес.
На занятті розібрались у фізіології виникнення стресу та можливі реакції нашого організму у відповідь на екстремальні та надзвичайні ситуації, пропрацювали навички зняття емоційної напруги.
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4449.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4445.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4446.jpeg)
Також психологиня провела майстер-клас із виготовлення іграшки-антистресу. Студенти та викладачі кафедри з задоволенням майстрували свою індивідуальну іграшку, яка надалі допомагатиме їм у стресових ситуаціях. Адже основне – навчитися протистояти негативним наслідкам стресу, вміти ним управляти, щоб зберегти своє ментальне здоров’я.
Щиро дякуємо Юлії Вікторівні за цікавий тренінг та зичимо успіхів у професійній діяльності!
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4444.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4443.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4442.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4441.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4440.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4439.jpeg)
![Психологія](/sites/default/files/inline-images/IMG_4438_0.jpeg)
Надія Савчук, канд.психол.наук, доцент
Анна Борисюк, ПС-21