26 березня здобувачам освіти за ОП «Психологія» провели заняття з елементами тренінгу за участю практичного психолога Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської області Юлії Терещук.

Сучасне життя важко уявити без стресових ситуацій. Щодня ми чуємо негативні новини, хвилюємося за рідних, близьких, стабільність на навчанні й у роботі та нервуємо, коли трапляються різні непередбачувані події. Тому вироблення такої важливої якості як стресостійкість є вкрай необхідним. Як зазначав відомий дослідник стресу Ганс Сельє: «Ми не повинні уникати стресу. Але ми можемо використовувати його та насолоджуватись ним. Якщо краще пізнаємо його механізм, то виробимо відповідну філософію життя».

Психологія Психологія

Декан факультету Герасимчук Галина Андріївна відзначила, що зараз, як ніколи, потрібно проживати позитивні емоції та кожному знайти особливий шлях, який допомагатиме йому долати стрес.

На занятті розібрались у фізіології виникнення стресу та можливі реакції нашого організму у відповідь на екстремальні та надзвичайні ситуації, пропрацювали навички зняття емоційної напруги.

Психологія Психологія Психологія

Також психологиня провела майстер-клас із виготовлення іграшки-антистресу. Студенти та викладачі кафедри з задоволенням майстрували свою індивідуальну іграшку, яка надалі допомагатиме їм у стресових ситуаціях. Адже основне – навчитися протистояти негативним наслідкам стресу, вміти ним управляти,  щоб зберегти своє ментальне здоров’я.

Щиро дякуємо Юлії Вікторівні за цікавий тренінг та зичимо успіхів у професійній діяльності!

Психологія Психологія Психологія Психологія Психологія Психологія Психологія

Надія Савчук, канд.психол.наук, доцент