16 квітня 2024 року в Академії рекреаційних технологій та права відбулося практичне заняття-тренінг на тему «Агресія», який проводили студенти ПС-22 Зінгель Яна, Ковальчук Анастасія та Єфімчук Ірина.

Психологія Психологія Психологія

Сьогодні надзвичайно важливо знати різні форми поведінки, які можуть призвести до фізичної або емоційної шкоди для себе, інших людей або навіть об’єктів навколо. По суті, агресія – це заподіяння шкоди, фізичної чи емоційної, іншій людині. Чому вона виникає? Які способи її прояву? Чи можна протидіяти їй і яким чином? Ці та інші питання майбутні психологи в цікавій ігровій формі розповідали студентам академії.

Психологія Психологія Психологія Психологія

Психолог Альберт Бандура стверджував, що агресію ми засвоюємо так само, як і інші соціальні навички, спостерігаючи за поведінкою довкола та зауважуємо наслідки. Тому часто агресію виправдовують як необхідну для досягнення цілей або самоствердження.

Психологія Психологія Психологія Психологія

У ході тренінгу студенти академії дізнались про пасивну агресію, її причини та особливості. Жвава дискусія, застосування арт-терапії  дозволили знайти цікаві способи подолання цього негативного явища. Невимушена атмосфера сприяла активній взаємодії учасників тренінгу. Отримані знання стануть основою для підтримки психологічного здоров’я здобувачів освіти.

Надія Савчук, доцент кафедри соціогуманітарних технологій

Яна Зінгель, студентка ПС-22