У 2023/2024 навчальному році проведення Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти ініціював Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД).

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні заклади вищої освіти.

Легка промисловість Легка промисловість

Метою конкурсу є сприяння розвитку наукової діяльності студентів в умовах розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, формування креативного світогляду майбутніх фахівців, долучення молоді до процесів трансформації України в контексті реалізації цілей євроінтеграції.

До участі у цьому конкурсі долучилися і здобувачі вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості Луцького національного технічного університету.

Легка промисловість Легка промисловість Легка промисловість

Конкурс проводився у два тури згідно з вимогами наукових робіт Конкурсу.

ІІ тур Конкурсу проходив за напрямами:

ArtandDesign

Fashionindustry

PublicandCorporateManagement

26.10.2023р.відбулась онлайн-зустріч Підсумкової науково-практичної конференції Міжнародного конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти за напрямом «Fashion industry»!

Легка промисловість Легка промисловість Легка промисловість

Вітаємо із перемогою Каган Оксану, Стицюк Вікторію (здобувачів вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості) та їхнього керівника д.т.н., професора Рябчикова Миколу Львовича (диплом І ступеня); Сороку Юлію, Телесницьку Катерину (здобувачів вищої освіти спеціальності 182 Технології легкої промисловості) та їхнього керівника к.т.н., доцента Ткачук Оксану Леонідівну (диплом ІІ ступеня). Так тримати!

Дякуємо ЗСУ за можливість взяти участь у Конкурсі!

Легка промисловість Легка промисловість Легка промисловість Легка промисловість

Кафедра технологій легкої промисловості