За ініціативою Міжнародної організації праці щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Цього року він проходить під гаслом «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

В нашому університеті Тиждень охорони праці стартував з проведення тренінгу з домедичної допомоги для школярів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради».

Цивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпека

Учні шостих, сьомих та десятих класів отримали теоретичні знання та практичні навички щодо видів кровотеч, способів їх зупинки з допомогою різноманітних пов’язок та накладання джгутів, а також серцево-легеневої реанімації у разі зупинки серця та дихання. Школярі мали можливість переглянути навчальні ролики за цією тематикою та відпрацювати навики проведення серцево-легеневої реанімації на манекені.

Провели тренінг для своїх молодших колег студенти спеціальності «Цивільна безпека», учасники СКТБ «Безпека у надзвичайних ситуаціях» Каріна Сковрон, Іван Максимчук та Вікторія Шліхта під керівництвом доцента кафедри цивільної безпеки Олени Вісин.

Захід є надзвичайно актуальним в умовах воєнного стану та допоможе школярам поглибити знання з предмету «Захист Вітчизни».

Цивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпекаЦивільна безпека

Кафедра цивільної безпеки