За ініціативою Міжнародної організації праці щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Цього року він проходить під гаслом «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».
В нашому університеті Тиждень охорони праці стартував з проведення тренінгу з домедичної допомоги для школярів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради».
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/5EF01741-01AB-4911-8056-AAB85B25A3A4.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/91B758DB-6E29-49FD-BB16-832D8954C6D0.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/8E378995-3FD1-49D7-A718-764CCC5CDEA1.jpeg)
Учні шостих, сьомих та десятих класів отримали теоретичні знання та практичні навички щодо видів кровотеч, способів їх зупинки з допомогою різноманітних пов’язок та накладання джгутів, а також серцево-легеневої реанімації у разі зупинки серця та дихання. Школярі мали можливість переглянути навчальні ролики за цією тематикою та відпрацювати навики проведення серцево-легеневої реанімації на манекені.
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/91B3F32D-8ECD-45BB-A4EF-9B58B551207F.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/F97BBC61-B6AC-4DE7-85BD-AF00D52A2F04.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/694E0994-DABB-405D-90AC-139B2ABD1EB9.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/10949ED5-1239-4A40-B8C9-E96085475B29.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/69604E45-CD78-4046-B518-78925D912AB8.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/107634C9-ECFC-4B62-AEAF-AA1A79FAC90A.jpeg)
Провели тренінг для своїх молодших колег студенти спеціальності «Цивільна безпека», учасники СКТБ «Безпека у надзвичайних ситуаціях» Каріна Сковрон, Іван Максимчук та Вікторія Шліхта під керівництвом доцента кафедри цивільної безпеки Олени Вісин.
Захід є надзвичайно актуальним в умовах воєнного стану та допоможе школярам поглибити знання з предмету «Захист Вітчизни».
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/D6806A21-B06D-43F5-A59B-683600928746.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/27D4CCA9-AA85-4E6E-8A6C-5DEF0B45066D.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/4735D528-BE2C-4F7A-9240-146B8E56B08A.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/7795A3EC-5C07-47FB-A397-30FBA5607284.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/BABEA1A2-AFD8-4D37-ADFE-164964B1A5FE.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/47B1A84F-E33C-4F24-94BD-BD32F61B6D04.jpeg)
![Цивільна безпека](/sites/default/files/inline-images/F09B5626-2338-4BCB-B6D8-E06233154B7F.jpeg)
Кафедра цивільної безпеки