Напередодні Дня Святого Миколая студенти та працівники ЛНТУ подарували частинку свята членам ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя».
Приємна зустріч відбулася в рамках імпровізаційного заходу «Музично - патріотичний калейдоскоп», за участі Студради та культорганізатора відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ Сергія Герцика. Під музичний супровід гітариста Маркіяна Чапова разом з Олександром Лисюком, Антоном Никитюком виконували патріотичні пісні, а свої власні вірші читав Владислав Бутов.
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-28.jpg)
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-29.jpg)
Захід відбувся в патріотичному дусі, любові до своєї батьківщини та її мови, що вселяє віру в якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ!
Всі учасники заходу отримали позитивні емоції та перезаватаження.
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-19.jpg)
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-20.jpg)
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-21.jpg)
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-22.jpg)
На закінчення заходу мали смачне частування від Карітас-Спес Луцьк, PRESTO_PIZZA та PIZZA_POINT.
Дякуємо нашим захисникам та усім причетним за святковий день!
А в Святого Миколая просимо МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ!
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-26.jpg)
![благодійність](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-22_12-03-28%20%282%29.jpg)
ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя»,
Відділ іміджу та промоції ЛНТУ