02 травня 2023 року викладачами кафедри автомобілів і транспортних технологій Дубицьким О.С. та Мазилюком П.В. були проведені практичні роботи для здобувачів освітньої програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПрАТ «Волинь-Авто», з дисциплін «Ергономіка транспорту» та «Взаємодія видів транспорту».

АТТАТТАТТАТТАТТ

Екскурсію підприємством провів Лебедюк Микита Савович – заступник генерального директора ПрАТ «Волинь-Авто».

«Автосервісний центр «Волинь-Авто», що входить до структури Української Автомобільної Корпорації – це сучасний дилерський центр, який надає повний спектр послуг, від продажу нових автомобілів, до регламентного технічного обслуговування та ремонту будь-якого рівня складності», - наголосив Микита Савович.

АТТАТТАТТАТТ

Олександр Дубицький, доцент кафедри АТТ