02 травня 2023 року викладачами кафедри автомобілів і транспортних технологій Дубицьким О.С. та Мазилюком П.В. були проведені практичні роботи для здобувачів освітньої програми «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПрАТ «Волинь-Авто», з дисциплін «Ергономіка транспорту» та «Взаємодія видів транспорту».
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-26-32.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-27-15.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-28-07.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-29-45.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-28-53.jpg)
Екскурсію підприємством провів Лебедюк Микита Савович – заступник генерального директора ПрАТ «Волинь-Авто».
«Автосервісний центр «Волинь-Авто», що входить до структури Української Автомобільної Корпорації – це сучасний дилерський центр, який надає повний спектр послуг, від продажу нових автомобілів, до регламентного технічного обслуговування та ремонту будь-якого рівня складності», - наголосив Микита Савович.
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-28-28.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-31-40.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-30-31.jpg)
![АТТ](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-05-03_11-31-10.jpg)
Олександр Дубицький, доцент кафедри АТТ