11 квітня 2023 року здобувачі освітніх програм «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», а також викладачі кафедри автомобілів і транспортних технологій Микола Гандзюк, Павло Мазилюк та Олександр Дубицький, відвідали ТзОВ Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт».

Випускник кафедри автомобілів і транспортних технологій, керівник відділу сервісу Віктор Деркач провів лекцію на тему: «Прийом та обслуговування автомобілів на дилерському центрі TOYOTA».

АТТАТТ

«Турбота про Ваш автомобіль та індивідуальний підхід – головні пріоритети в роботі відділу сервісного обслуговування Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт», - наголосив Віктор Деркач.

«Досвідчені майстри вчасно знайдуть і усунуть поломки, грамотно відрегулюють роботу всіх систем автомобіля. Кожна діагностика і техобслуговування на нашій сервісній станції здійснюється в суворій відповідності з рекомендаціями і нормами заводу, а також заноситься в сервісну книжку», - розповідає керівник відділу сервісу.

АТТАТТАТТ

Студенти наочно побачили формат та умови роботи автомобільного сервісного центру, ознайомилися із технологічним процесом технічного обслуговування та ремонту автомобілів, також ознайомилися з модельним рядом автомобілів TOYOTA представленим у автосалоні.

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу заповнити анкети попереднього запису на співбесіду щодо подальшого працевлаштування.

Крім того, під час візиту, було домовлено про можливість проходження практики студентами кафедри автомобілів і транспортних технологій ЛНТУ.

АТТАТТАТТ

Павло Мазилюк, кафедра АТТ