18-19 листопада у приміщенні Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк, «Адреналін Сіті») відбулася масштабна подія –VII Міжнародний West Media Forum 2022 «Amore, more, ore, re». Студенти нашого університету, які навчаються за освітньою програмою «Медіакомунікації та PR», відвідали цей захід.

форумфорум

Темами форуму стали: «Війна за свідомість людей», «ТОП-5 антиукраїнських наративів в Європі», «Інформаційні вкиди російсько-української війни», «Трансформація локальних медіа під час війни», «Facebook за чи проти українських локальних медіа. Результати дослідження Media Development Foundation», «Робота медіа для аудиторій на окупованих територіях», «Робота медіа на деокупованих територіях, «Менеджмент, контент, монетизація локальних медіа», «5 фактів про рекламний відділ у дуже регіональному онлайн-медіа», «Чи Росія розпадатиметься за сценарієм колапсу СРСР?» та ін.

У ході форуму відбулися дуже важливі та актуальні для сьогодення дискусії: «Медіа і війна: як створювати чутливий контент і чому це важливо», «Екожурналістика в контексті повоєнної відбудови України» та ін.

форумфорумфорум

У форумі брали участь журналісти, фактчекери, головні редактори медіакампаній, медіаексперти з різних регіонів нашої країни. Одним з топових учасників став Віталій Портников. У своїй промові «Українська журналістика: що далі?» він розкрив роль журналістики в демократичному суспільстві.

форум

Не менш цікавим був виступ польського журналіста, соціолога, засновника видання «Критика політична» – Славоміра Сєраковського, який організував для України збір коштів на «Байрактар». Пан Славомір порушив важливі для нашого часу питання про волонтерство серед журналістів, про розвиток культури польською стороною і про допомогу українцям. Тему залучення європейських доброчинців на українські проєкти продовжила Ірина Соловей, Co-Founder у Спільнокошт– колективне фінансування проєктів.

форумфорум

Дякуємо організаторам цього крутого медіазаходу – Наталії Пахайчук та Ігорю Денисевичу за доброзичливу атмосферу,  конструктивну роботу та нові враження!

форум

форумфорум

Гарант ОП «Медіакомунікації та PR»

доктор філологічних наук, професор