Перейти до основного вмісту

Актуальним трендом сучасного освітнього простору є STEM. Він охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), інжиніринг, технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). З метою розширення співпраці у цьому напрямку 14 березня 2024 р. відбулася робоча зустріч, учасниками якої були директор Комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук» Тетяна Михалюк, заступник директора Лариса Мазурик, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, завідувач кафедри цифрових освітніх технологій Віталій Кабак, професор Ольга Гулай та викладачі кафедри.

ФЦОСТ

Науково-педагогічний персонал кафедри вже має досвід співпраці з МАН: Ольга Гулай є керівником секції матеріалознавства, Віталій Кабак – член журі обласного конкурсу-захисту наукових робіт, а сьогодні прийняте рішення про розширення співпраці у STEM-напрямку.

ФЦОСТ

Лаборант кафедри Валерій Чурик (а також здобувач освіти спеціальності Середня освіта. Інформатика) продемонстрував можливості нового обладнання, закупленого за кошти ЛНТУ та проекту OPTIMA. На часі відкриття навчально-наукової STEM лабораторії кафедри ЦОТ. Вона стане сучасним простором навчального процесу та наукової діяльності.

ФЦОСТ

Ольга Гулай наголосила на перспективах співпраці з МАН: це не тільки можливість запросити до тісної співпраці майбутніх абітурієнтів, але й нагода здобувачам освіти посилити власні гнучкі та професійні навички, випробувавши себе у ролі керівника гуртка позашкілля.

ФЦОСТ

Отож, започатковуємо гурток «STEM-студії» для школярів міста та області!

Куратори кафедри цифрових освітніх технологій