Студенти ЛНТУ відвідали Рожищенський притулок для дітей. Саме для тих діток, які потрапили у складні життєві обставини, наша молодь вирішила влаштувати свято до Дня Св.Миколая.
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/E728C501-88BA-47ED-9070-6405B187A4E9.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/59C7B6CB-1336-40C2-87D6-5411D8657D53.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/154B4278-1256-44EB-AC32-BC35D4377E1C.jpeg)
Не може бути, аби у цей день, покровитель дітлахів не поділився із ними сюрпризами, яскравими дарунками і головне – щирою усмішкою, любов’ю та турботою. Тож у ролі Миколая побували й наші студенти.
Вони привезли дітлахам чимало іграшок, дитячого одягу, книжок та альбомів для розфарбовування, розвиваючі ігри, збір яких відбувався у нашому університеті напередодні.
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/152186F5-4F95-4EC8-A9E4-296C1B3C4392.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/43FB7AFA-3D64-46B4-8C82-7303362A5B38.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/F9E96894-6CEC-4572-AC34-D2CDB4505AF7.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/96DA304F-CED6-459D-BD7C-C0EE61D6F039.jpeg)
Вікова категорія у притулку різна, тож здобувачі-волонтери розділилися на дві команди і розважалися із найменшими у веселих іграх та танцях, а старших навчали грі на гітарі, разом співали, проводили майстер-класи і насолоджуватися митями знайомства.
«Діти задоволені, задоволені і ми. Настільки швидко та весело минув наш час. Ми подарували їм найголовніше – увагу і вони були нам безмежно вдячні, а ми вдячні їм за те, що поділилися із нами своїми усмішками і любов’ю», - розповідає голова Студради Антон Никитюк.
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/0A96F580-9953-49CD-B2BB-592D9EFA4A87.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/A242C887-37B9-4A8C-B3AA-139D3E9C5BD5.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/D0CF79A6-A916-4DB7-9C3B-5232633E2DD0.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/5D8973BE-5CAA-4781-A42F-F2E57C42D50F.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/2F2C1BAA-7A61-4918-91C7-2ED2D3B745EF.jpeg)
![Волонтерство](/sites/default/files/inline-images/BE460A61-DEF2-4088-AB43-7CC0D9A5CD30.jpeg)