Студенти ЛНТУ відвідали Рожищенський притулок для дітей. Саме для тих діток, які потрапили у складні життєві обставини, наша молодь вирішила влаштувати свято до Дня Св.Миколая.

ВолонтерствоВолонтерствоВолонтерство

Не може бути, аби у цей день, покровитель дітлахів не поділився із ними сюрпризами, яскравими дарунками і головне – щирою усмішкою, любов’ю та  турботою. Тож у ролі Миколая побували й наші студенти.

Вони привезли дітлахам чимало іграшок, дитячого одягу, книжок та альбомів для розфарбовування, розвиваючі ігри, збір яких відбувався у нашому університеті напередодні.

ВолонтерствоВолонтерствоВолонтерствоВолонтерство

Вікова категорія у притулку різна, тож здобувачі-волонтери розділилися на дві команди і розважалися із найменшими у веселих іграх та танцях, а старших навчали грі на гітарі, разом співали, проводили майстер-класи і насолоджуватися митями знайомства.

«Діти задоволені, задоволені і ми. Настільки швидко та весело минув наш час. Ми подарували їм найголовніше – увагу і вони були нам безмежно вдячні, а ми вдячні їм за те, що поділилися із нами своїми усмішками і любов’ю», - розповідає голова Студради Антон Никитюк.

ВолонтерствоВолонтерствоВолонтерствоВолонтерствоВолонтерствоВолонтерство