Українська асоціація студентів спільно із Національним Еразмус+ офісом в Україні та Erasmus Student Network провели «UAS MEET-UP: Можливості».

Учасниками MEET-UP стали студенти українських ЗВО та Студрада ЛНТУ.

Студрада

«На заході «UAS MEET-UP: Можливості» ми отримали важливу інформацію про участь у міжнародних обмінах, вивчили ефективні методи подачі заявок, щоб збільшити шанси на обрання, отримали відповіді на свої запитання від представників Erasmus+, а також змогли відчути себе частинкою процесу організації обміну.

Це була унікальна можливість для нас, яка дозволила краще розуміти, як представляти Україну за кордоном та поглиблювати знання про культуру різних країн», - розповідають студенти.

Студрадастудрада

Важливо зазначити, що захід відбувся офлайн, тож представники студентського самоврядування мали можливість поспілкуватись вживу.