Для колективу та студентства ЛНТУ влаштували день театру. Волинський академічний обласний музично-драматичний театр радо зустрів у своїх стінах глядачів із Луцького національного технічного університету.
Примітно, що саме 16 лютого українці відзначали День єднання. Вранці «політехівці» згуртувалися у спільному виконанні Гімну України, пов’язалися блакитно-жовтими стрічками та продемонстрували свою найголовнішу силу – єдність. Згодом ми спільно долучилися до перегляду вистави «Сватання на Гончарівці», таким чином, висловлюючи любов до рідної культури, історії, традицій та українського мистецтва.
![Театр](/sites/default/files/inline-images/1D294F26-0996-481D-A445-C05D47E877D0.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/DF38FBB0-04C2-4DA1-A882-8EB7D6474D28.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/BAA9BF9C-CA09-4C0B-B349-FCB08B70A330.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/21F25F7B-B8D9-41B8-BBF0-3E1C445A5922.jpeg)
Щиро сміючись над комедійними сценами та палко вболіваючи за закохану пару головних героїв п’єси Григорія Квітки-Основ'яненка, ми занурилися в атмосферу українського життя та побуту Харківщини ХІХ століття.
Щиро дякуємо акторам театру за чудовий вечір, за неперевершену гру та теплий прийом, а головне - за єдність, яка сьогодні така важлива для нашої держави!
![Театр](/sites/default/files/inline-images/86657518-9717-4474-91CB-A7F2DA9B4502.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/01944AF5-6E4D-4261-9A57-0B78956BB9A6.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/B56FCAAD-DC9D-4C3D-99F5-C79FD261D2CA.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/88587F58-4CE4-4300-A9B6-ACB4F99283A0.jpeg)
![Театр](/sites/default/files/inline-images/CA798E86-33CF-48CF-91DD-AEB01320AB8E.jpeg)