Для колективу та студентства ЛНТУ влаштували день театру. Волинський академічний обласний музично-драматичний театр радо зустрів у своїх стінах глядачів із Луцького національного технічного університету.

Примітно, що саме 16 лютого українці відзначали День єднання. Вранці «політехівці» згуртувалися у спільному виконанні Гімну України, пов’язалися блакитно-жовтими стрічками та продемонстрували свою найголовнішу силу – єдність. Згодом ми спільно долучилися до перегляду вистави «Сватання на Гончарівці», таким чином, висловлюючи любов до рідної культури, історії, традицій та українського мистецтва.

ТеатрТеатрТеатрТеатр

Щиро сміючись над комедійними сценами та палко вболіваючи за закохану пару головних героїв п’єси Григорія Квітки-Основ'яненка, ми занурилися в атмосферу українського життя та побуту Харківщини ХІХ  століття.

Щиро дякуємо акторам театру за чудовий вечір, за неперевершену гру та теплий прийом, а головне  - за єдність, яка сьогодні така важлива для нашої держави!

ТеатрТеатрТеатрТеатрТеатр