На факультеті бізнесу і права відбувся традиційний щорічний конкурс «Міс та Містер ФБП 2023». Цьогоріч змагалися за звання найталановитіших, розумних, красивих і креативних чотири пари конкурсантів, представники різних кафедр факультету.
Чарівні дівчата вразили усіх присутніх своєю тендітністю, грацією та неймовірною красою, а їхні партнери дивували мужністю та галантністю.
«Україна – це надзвичайна країна. Країна солов’їної мови, червоних маків, родючого чорнозему та найважливіше – красивих і розумних дівчат та хлопців», - наголошують ведучі заходу.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8456.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8464.jpeg)
Оцінювали творчі та інтелектуальні здібності студентів професійне журі у складі: заступника декана ФБП Юрія Фесіни, заступника декана ФБП Ірини Абрамової, заступника декана ФАТЕ Юрія Шимчука та начальника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксани Климовець.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8463.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8458.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8459.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8460.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8461.jpeg)
Перший вихід – вихід в українських вишиванках. Своє представлення учасники конкурсу прикрасили неймовірним романтичним танцем. Згодом конкурсанти позмагалися у батлі відео представлень, де намагалися небанально ознайомити журі та глядачів із власними персонами.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8462.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8466.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8467.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8468.jpeg)
Наступний конкурс, традиційно, інтелектуальний. Його складність полягала у тому, що запитання для учасників стосувалися не лише знання історії України, а й знання економічних та правових аспектів, які власне й вивчають здобувачі освіти на факультеті бізнесу і права.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8470.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8471.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8472.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8473.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8474.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8475.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8476.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8477.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8478.jpeg)
Найбільш захоплюючим був конкурс талантів. Під час цього етапу дівчата та хлопці мали нагоду проявити усі свої вміння і здібності, а відтак, демонстрували танцювальні номери, акторську майстерність, таланти з художньої гімнастики та гри на гітарі.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8479.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8480.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8481.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8482.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8483.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8484.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8485.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8486.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8487.jpeg)
Розбавила напругу конкуренції чарівна Юлія Свирид, яка виконувала музичні композиції впродовж усього вечора, а танцювальний гурт «Ейфорія» подарували насолоду романтичного танцю.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8465.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8492.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8488.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8489.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8490.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8491.jpeg)
Як і зазвичай, найбільш очікуваним був вихід у вечірніх сукнях та костюмах і не даремно, адже кожен зі студентів був вартий особливої винагороди за свою чарівність і красу.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8493.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8494.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8495.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8496.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8497.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8498.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8499.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8501.jpeg)
Підбивши підсумки усіх конкурсів, члени журі оголосили свої результати оцінювання, а глядацька зала обрала фаворитів. Так, приз глядацьких симпатій здобула пара Анастасії Рибчинської та Іллі Богданова, вони ж здобули титул перших Віце-міс та Віце-містера ФБП.
Третіми Віце-міс та Віце-містером стали Каріна Гурська та Михайло Гнатюк. Почесне звання других Віце-міс та Віце-містера здобула пара Софії Гонтар та Олександра Перстенюка. Переможцями конкурсу стали Ілона Беднарська та Юрій Кордолевський.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8502.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8503.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8504.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8505.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8506.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8507.jpeg)
Привітав учасників та переможців заступник декана ФБП Юрій Фесіна, подякувавши кожному за активність, за демонстрацію талантів, своїх вмінь та краси, за сміливість бути кращими.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8508.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8509.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8510.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8511.jpeg)
Одночасно, важливо додати, що напередодні святкового концерту, студенти факультету бізнесу і права влаштували благодійний ярмарок, продаючи солодощі. Відтак, здобувачам вдалося зібрати понад 14 тисяч гривень, які будуть спрямовані на придбання дронів для ЗСУ.