На факультеті бізнесу і права відбувся традиційний щорічний конкурс «Міс та Містер ФБП 2023». Цьогоріч змагалися за звання найталановитіших, розумних, красивих і креативних чотири пари конкурсантів, представники різних кафедр факультету.

Чарівні дівчата вразили усіх присутніх своєю тендітністю, грацією та неймовірною красою, а їхні партнери дивували мужністю та галантністю.

«Україна – це надзвичайна країна. Країна солов’їної мови, червоних маків, родючого чорнозему та найважливіше – красивих і розумних дівчат та хлопців», - наголошують ведучі заходу.

ФБП ФБП

Оцінювали творчі та інтелектуальні здібності студентів професійне журі у складі: заступника декана ФБП Юрія Фесіни, заступника декана ФБП Ірини Абрамової, заступника декана ФАТЕ Юрія Шимчука та начальника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксани Климовець.

ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП

Перший вихід – вихід в українських вишиванках. Своє представлення учасники конкурсу прикрасили неймовірним романтичним танцем. Згодом конкурсанти позмагалися у батлі відео представлень, де намагалися небанально ознайомити журі та глядачів із власними персонами.

ФБП ФБП ФБП ФБП

Наступний конкурс, традиційно, інтелектуальний. Його складність полягала у тому, що запитання для учасників стосувалися не лише знання історії України, а й знання економічних та правових аспектів, які власне й вивчають здобувачі освіти на факультеті бізнесу і права.

ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП

Найбільш захоплюючим був конкурс талантів. Під час цього етапу дівчата та хлопці мали нагоду проявити усі свої вміння і здібності, а відтак, демонстрували танцювальні номери, акторську майстерність, таланти з художньої гімнастики та гри на гітарі.

ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП

Розбавила напругу конкуренції чарівна Юлія Свирид, яка виконувала музичні композиції впродовж усього вечора, а танцювальний гурт «Ейфорія» подарували насолоду романтичного танцю.

ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП

Як і зазвичай, найбільш очікуваним був вихід у вечірніх сукнях та костюмах і не даремно, адже кожен зі студентів був вартий особливої винагороди за свою чарівність і красу.

ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП

Підбивши підсумки усіх конкурсів, члени журі оголосили свої результати оцінювання, а глядацька зала обрала фаворитів. Так, приз глядацьких симпатій здобула пара Анастасії Рибчинської та Іллі Богданова, вони ж здобули титул перших Віце-міс та Віце-містера ФБП.

Третіми Віце-міс та Віце-містером стали Каріна Гурська та Михайло Гнатюк. Почесне звання других Віце-міс та Віце-містера здобула пара Софії Гонтар та Олександра Перстенюка. Переможцями конкурсу стали Ілона Беднарська та Юрій Кордолевський.

ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП ФБП

Привітав учасників та переможців заступник декана ФБП Юрій Фесіна, подякувавши кожному за активність, за демонстрацію талантів, своїх вмінь та краси, за сміливість бути кращими.

ФБП ФБП ФБП ФБП

Одночасно, важливо додати, що напередодні святкового концерту, студенти факультету бізнесу і права влаштували благодійний ярмарок, продаючи солодощі. Відтак, здобувачам вдалося зібрати понад 14 тисяч гривень, які будуть спрямовані на придбання дронів для ЗСУ.