17 листопада – особливий день в житті кожного здобувача освіти. Цього дня міжнародна спільнота відзначає свято всіх студентів. Відзначили свій «професійний» день і здобувачі ЛНТУ. Активна, запальна та креативна молодь влаштувала святковий концерт.

Концерт

Привітати молодь завітала й ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона розповіла студентам про ті проекти, які найближчим часом в університеті планують реалізувати, аби зробити навчання та дозвілля для молоді комфортним та цікавим. Водночас, ректор побажала студентам бути ініціативними, сміливими, не боятися реалізовувати всі свої мрії і плани, бо саме студентський час є тим періодом життя, який відкриває максимум можливостей для молоді.

КонцертКонцерт

«Я дуже хочу, щоб кожен з вас був власником свого бізнесу, щоб ви були сміливими, креативними. Бажаю вам знайти себе, знайти свої половинки, бути щасливими, розвиватися і бути впевненими у собі», - додала ректор.

Одночасно, очільниця ЛНТУ вручила активним представникам студентського самоврядування почесні подяки.

КонцертКонцертКонцертКонцерт

Продовжилося свято концертною програмою, які для своїх друзів, одногрупників та однокурсників підготували самі студенти. Вони танцювали під романтичні композиції, виконували українські пісні та запалювали під рок-концерт гурту «Панацея».

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт

Дорогі студенти, насолоджуйтеся студентськими роками, черпайте максимум знань і вмінь, розвивайтеся, ловіть драйв і назавжди запам’ятайте цей час! Віримо у вас і пишаємось вами, вашими досягненнями, успіхами! Будьте щасливими у вільній та незламній Україні!

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт