17 листопада – особливий день в житті кожного здобувача освіти. Цього дня міжнародна спільнота відзначає свято всіх студентів. Відзначили свій «професійний» день і здобувачі ЛНТУ. Активна, запальна та креативна молодь влаштувала святковий концерт.
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8140.jpeg)
Привітати молодь завітала й ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона розповіла студентам про ті проекти, які найближчим часом в університеті планують реалізувати, аби зробити навчання та дозвілля для молоді комфортним та цікавим. Водночас, ректор побажала студентам бути ініціативними, сміливими, не боятися реалізовувати всі свої мрії і плани, бо саме студентський час є тим періодом життя, який відкриває максимум можливостей для молоді.
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8148.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8146.jpeg)
«Я дуже хочу, щоб кожен з вас був власником свого бізнесу, щоб ви були сміливими, креативними. Бажаю вам знайти себе, знайти свої половинки, бути щасливими, розвиватися і бути впевненими у собі», - додала ректор.
Одночасно, очільниця ЛНТУ вручила активним представникам студентського самоврядування почесні подяки.
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8143.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8144.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8145.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8147.jpeg)
Продовжилося свято концертною програмою, які для своїх друзів, одногрупників та однокурсників підготували самі студенти. Вони танцювали під романтичні композиції, виконували українські пісні та запалювали під рок-концерт гурту «Панацея».
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8141.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8142.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8149.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8150.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8151.jpeg)
Дорогі студенти, насолоджуйтеся студентськими роками, черпайте максимум знань і вмінь, розвивайтеся, ловіть драйв і назавжди запам’ятайте цей час! Віримо у вас і пишаємось вами, вашими досягненнями, успіхами! Будьте щасливими у вільній та незламній Україні!
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8152.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8164_0.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8162.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8160.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8165.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8159.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8157.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8153.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8154.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8155.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8156.jpeg)
![Концерт](/sites/default/files/inline-images/IMG_8158.jpeg)